Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszem ennek a fiúnak, ha tetszem?

Figyelt kérdés

Szokott bámulni titokban.Néha összenézünk,mert észreveszem,hogy néz,de ő fordul el először.

A barátai is szoktak nézni,meg mosolyognak,ha meglátnak.Miért?

Mire gondol a fiú,ha mégse fordul el,csak néz engem?


Ezek alapján egyértelmű,hogy tetszem neki vagy nem?Mit szeretne?


2011. okt. 28. 23:43
1 2
 1/11 WhiteLabel ***** válasza:
Szerintem tőle kérdezd.
2011. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék itt választ kapni.
2011. okt. 28. 23:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval nem olyan választ várok,hogy őt kérdezzem meg.ÍrjatoK!!!
2011. okt. 28. 23:53
 4/11 Heckler ***** válasza:
Szerinted a fickón kívül hányan tudják még a kérdésedre a választ?
2011. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2011. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Azt bírom, hogy egy szimpla nézésből olyanokat szűrnek le, hogy "jaj szerelmes belém".


Multkor utaztam a buszon. Tömeg volt, én középen álltam. Előttem az egyik csaj osztálytársam

-nyugatra egy büdös csöves, aki fele nem szívesen fordítom a fejem

-ÉNY a tanárnő óriási seg.e

-Észak fele az osztálytárs csaj

-ÉK egy pofámba lógó hátizsák

-K fal


Előre néztem, néha összeakadt a csajjal a tekintetünk. Egyszerűen nem nézhetttem máshova, mert a csövesnek büdös volt a szája, a tanárnő már idős ahhoz hogy jó sege legyen, a hátizsák kiszúrja a szemem, az 5 centire lévő falra meg nem nézek elfordított fejjel mint egy eszelős.


Az egész osztály arról beszélt, hogy húú mi szerelmesek vagyunk, mert NÉZTÜK egymást.


Basszus a szem arra való, hogy nézzünk vele. Attól még, hogy néha két ember nézi egymást nem szerlmes senki senkibe.

2011. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 taboo19 válasza:

Kedves WhiteLabel,


véleményem szerint ez a nézés többértelmű lehet. Mivel nem tudjuk hány évesek vagytok, így lehet csak játék, de én nagyobb esélyt látok arra, hogy tetszel neki. Mivel ő fordul el, valószínűsíthető, hogy zavarba jön mikor ránézel, tehát erez valamit irántad vagy tetszel neki. Szerintem add meg neki az alkalmat, hogyha szeretne, közelebbről is megismerjen. ;)


f/19

2011. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett egy lány, akivel egy helyre jártunk hétvégenként. Nagyon tudott nézni és nem is került. Váltottunk is pár szót, úgy gondoltam elhívom randira. Teljesen meglepődött és határozottan nemet mondott. Ennyire lehet a nézésből következtetni.

Valszeg ha várok még 2 hetet és jobban megismer, akkor igent mondott volna. Előbb ismerkedni kell és utána járni.

2011. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Answarez ***** válasza:

//Najó srácok mondjuk neki amit hallani akar és akkor hamarabb mehetünk haza//

Igen tetszel neki. Arra gondol hogy milyen jó lenne veled leélni az életét,és holnap belovagol fehérlovon és elvisz csokiországba,ahol pónikkal meg a mikulással fogtok felhőkön élni.



//Rendben,mostmár kiugorhatunk egy kávéra//

2011. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Héé ne piszkáljátok már!!! Lehetséges, hogy tetszel neki főleg abból gondolom, hogy a barátai mosolyognak, amikor meglátnak. Én a barátnőmmel mikor meglátjuk azt aki neki tetszik pl. röhögünk, vagy elkezdünk sugdoskodni mindig. Én akit nézek azt azért nézem,( persze ez NEM mindenkire vonatkozik) mert ki akarok élvezni minden pillanatot hogy láthatom őt, tehát ha többször néz, akkor esélyes


Üdv: Jessina

2011. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!