Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felejtsem el?

Figyelt kérdés
nyár végén talizgattam egy sráccal, csókolóztunk is meg minden. de már nem tudom hány hete nem beszéltem vele, meg semmi, még a kibsztt fa szbokon se ír. :s tuti van másik csaja ,mert azt láttam facen. csak szerintem volt kö csög?

2011. nov. 15. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak okos volt és kihasználta a naívságodat...
2011. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
a csókolózás nem ígéret örök szerelemre. hetek óta nem beszéltetek, neki meg lett barátnője. ebben mi a szemétség?
2011. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jó ideje nem keres, meg más lány társaságában mutatkozik, akkor jobb ha békén hagyod. Felejtsd el!

Nem hiszem, hogy okvetlenül szemét volt és kihasznált nekem úgy tűnik, hogy egy röpke nyári flört voltál neki.

Vagy ígért neked komolyabbat?

legközelebb óvatosabb legyél! Ne dugd rögtön a srác torkába a nyelved. Előbb győződj meg arról, hogy valóban e érdemes energiát befektetned a kapcsolatba vagy sem.

2011. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi ,igazatok van,hülye voltam
2011. nov. 15. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a tanulság? Ne fefeküdj le senkivel, amíg nem a párod legalább 1 hónapja!!!! Komolyan mondom!!!


22/L

2011. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez egy könnyű nyári flört volt!de ha már hetek óta nem keres, és van valakilye nem értem miért kattogsz rajta?
2011. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!