Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gakran randizó nőtársaim, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gakran randizó nőtársaim, mi a gyakoribb a vacsorameghívás, vagy az italmeghívás?

Figyelt kérdés

A pasik anyagi hozzáállására lennék kiváncsi!

Arra hogy sok randik közül kb mennyi alkalom az amikor a pasi első randin vacsorára hív meg, és mennyi az amikor csak kólázni v ilyesmi.


Mitől függ h mire hív meg első randin? Attól h milyen csinos vagy neki? Mennyire akar megd*gni, vagy az anyagi helyzetétől, vagy ez napjainkban természetes h vacsorameghívás, vagy attól függ a csaj mennyire igényes, gazdag, vagy kényes?


Ti csajok milyen anyagi hozzáállást vártok el tőlük? Hívjon meg vacsorára?

Ti észreveszitek meghívásnál amikor a pasi félti a pénzt, számolgatja? Most nem arról beszélek ha kevés a fizuja.

Éreztétek már, h nem akart sokat rátok költeni?


2011. nov. 10. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
italmeghívás a leggyakoribb... praktikusabb, mint egy vacsora, több dolog miatt is, pl miért kellene egyből vacsorázni, mikor még alig ismerjük egymást? pl. én nem szeretek enni a kiszemeltem előtt... és igen, olcsóbb is, ami engem nem zavar, mert nem azalapján alakul ki a szimpátiám valaki iránt, h mennyit költ rám...nem lehet mindenki gazdag, ráadásl az iszogatás felszabadítólag hat, míg az evés inkább kínos csöndeket szül, stb.
2011. nov. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakori randizós vagyok. Kávé, vagy fagyi. Ha jó a csaj, akkor mindkettő. Dehogy viszem vacsorázni, lehet többet nem is látom.:) 32F
2011. nov. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:

általában egy italra, kávéra, vagy valami aktívkodós helyre (én utóbbit díjazom a legjobban). vacsorameghívást első randira nem szoktam elfogadni, az én értékrendemben az már a következő lépés. nem anyagik szempontból, hanem úgy általában.


29/n

2011. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
ja, olyan szempontból meg abszolút nem anyagi kérdés, hogy van ahol néhány ital ára kb. azonos egy olcsóbb helyen elfogyasztott vacsora árával.
2011. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kávé, tea, fagyi és hasonlók. Csak akkor eszünk, ha pl. munka után van randi és az éhség miatt nem tudnánk egymásra figyelni. De 90%-ban csak ital.

Első randi nem ér többet senkivel.

2011. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor azokkal a pasikkal mi van akik elsöre vacsorára hívják meg a kiszemeltet? Kompenzálnak vmit v sexéhség?
2011. nov. 10. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem csak nagyzolni akarnak
2011. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
talán jobb nem jut eszükbe, vagy nem ismerik a fokozatokat.
2011. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!