Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmet érzek egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet érzek egy lány iránt, de tudván tudom hogy sosem lehet az enyém. Miként heverjem ki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik,mert szép,okos,jó humora van. Szoktam vele néha beszélni,de tudom,hogy semmi esélyem nincs nála. Hogyan felejtsem el? Néha róla álmodok, és mindennap látom,mert iskolatársam. Tudnátok segíteni?
2011. nov. 12. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

az ilyesmit nem elfeledni kell hanem kiélvezni

örülj amig látod

2011. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De miért gondolod, hogy semmi esélyed nála?
2011. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát haver velem majdnem ugyanez a helyzet. csak nekem annyival sz*rabb, hogy a csaj aki tetszik nekem, pont mellettem ül.
2011. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reménytelenül szerelmesnek is jobb, mint nem szerelmesnek lenni. Ha nem kerüli a társaságod, tölts vele annyi időt, amennyit tudsz.
2011. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs pasija, és nem le*bi addig bármikor lehet esélyed nála. Ne így állj hozzá!!!
2011. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Perfectrush ***** válasza:

21:23

Melletted ül és mégis inkább a gyakorikérdéseket böngészed?!

2011. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudtam, hogy valamit kifelejtettem! a suliban ül csak mellettem. ott is csak órán.
2011. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!