Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány a sulimban aki egyébként tetszik nekem és észrevettem ,hogy naponta többször is oda-oda pillant rám miközben a barátnőivel beszél de látom ,hogy azért "figyelget"...most azért lehet ez mert én is szoktam nézni(és észreveszi) vagy talán nem vagyok neki annyira közömbös?!Néha rövidebb ideig szemeztünk is már de elmosolyodni még sem én sem ő nem "mert". Bocs a kicsit fura megfogalmazásért.
2011. nov. 13. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Észrevett, és valószínüleg nem vagy neki közömbös. Vedd fel vele a kapcsolatot, és ki fognak derülni a dolgok. Am hány éves vagy? :)
2011. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17/F
2011. nov. 13. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te is bejössz neki, de lehet, hogy arra vár, hogy te kezdeményezz. Ha még nem tetted meg szedd össze minden bátorságod, és hajrá. Sok sikert:)
2011. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mosolyogj


hívd el fagyizni

vagy sörözni

vagy az állatketbe



és éljetek boldogan amíg meg nem haltok

2011. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudhatod biztosan. ennyiből nem. persze ne úgy kérdezd meg, hogy ráírsz facebook-on. először csak mosolyogj rá párszor és ha viszonozza, akkor nem vagy közönbös.
2011. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Kisértetiesen hasonlít a történet ahhoz, ahogy összejöttem az első barátnőmmel. Ugyanígy indult... Neten vettem fel vele konkrétan a kapcsolatot. Akkoriban még gyáva voltam a lányokkal kapcsolatban, úgyhogy ez volt a legjobb megoldás. Aztán nem sokkal később randiztunk, és egy hatalmas szerelem lett belőle... Már pár éve vége lett, de ez nem érdekes a történet szempontjából.


Nyilván minden ember és minden helyzet más, de szerintem jó esélyeid vannak. Hajrá :P

2011. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy tetszel neki. De,lehet,hogy inkább azt akarod észrevenni,hogy téged,figyel,közbe nem..:\ (Bocsii)

Szerintem azért próbálkozz.. :)

Jobb megtenni és megbánni,mint hogy megbánod,hogy nem tetted meg!

Szerintem ez így van a legtöbb esetben. :)

2011. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"De,lehet,hogy inkább azt akarod észrevenni,hogy téged,figyel,közbe nem..:\ (Bocsii) " -Igen pont az ilyen képzelgéseim miatt nem vagyok biztos a dologban és nem szeretnék nagyot zakózni, egyenlőre finoman tapogatózok aztán a megfelelő alkalomnál lépek:D
2011. nov. 22. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj,annyira nem éghetsz be,mégha nem is jönnél be neki..akkor égsz be,ha egyértelműen visszautasít és te ezután se kopsz le.

ez nagyon égő ..:D

Amúgy azért sokáig ne habozz,mert lehet,hogy más is megakarja hódítani.

csak egy tipp (:

2011. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam:) Majd igyekszem:D:D
2011. nov. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!