Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, csajok valasza egyarant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, csajok valasza egyarant erdekel! Ha minden nap talalkoztok a baratnotokkel, baratotokkal ra untok? Marmint erzitek, h jo lenne neha nem talalkozni, h levegohoz jusatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2010. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha jó lenne. Csak mi együtt élünk így nem tehetem meg, max ha elköltözöm :)
2010. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi próbáljuk nem korlátozni egymást. Ez sok problémát megold.Mindenki mehet ahová akar. Na, azért nem mindenhová, de szükség van arra, hogy néha másokkal is legyünk.(barátokkal, vagy csak úgy magunkban)
2010. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban, hogy valakire rá lehetne unni, ha alapvetően nem unalmas az illető....
2010. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez teljesen butaság!!!


Csak az tud ráunni a másikra, aki soha nem volt, és nem is lesz soha szerelmes!


Tapasztalat!


F21

2010. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én semmiképp sem pedig minden nap találkozunk és még hétvégén is nála alszom. Igaz hétfő az szabadnap, de csak az ott töltött hétvége miatt, ám amikor együtt nyaraltunk nem zavart, hogy össze vagyunk zárva.
2010. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagyviri ***** válasza:
Nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatodnak, ha ez egyáltalán felmerül benned. Nekem ez sosem volt kérdés, hogy találkozunk minden nap, és még 3 éves házasként sem tudom elképzelni hogy ne így legyen. Persze előfordulhat, hogy valamelyikünknek el kell utaznia, de ezt most nem sorolom ide. Néha természetes, hogy elmegyünk mással is szórakozni, de ha ez így konkrétan problémát okoz, akkor a háttérben más gondok is lehetnek.
2010. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!