Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el koncertre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anc kérdése:

Hogyan hívjam el koncertre a srácot?

Figyelt kérdés
Valahogy "virágnyelven", körülírva, hogy ne kelljen konkrétan rákérdeznem, illetve arra várnom, hogy majd ő felajánlja. Már régóta barátok vagyunk, régebben volt közöttünk egy s más, de a kölcsönös vonzalom még mindig megvan, szinte izzik a levegő közöttünk. Kicsit félénk vagyok, félek a visszautasítástól, ezért nem merek rákérdezni, viszont nagyon szeretném, ha eljönne. Mi a teendő? (mielőtt bárkiben felmerülne, nem 12 éves vagyok, már egy ideje elmúltam 18, egyszerűen csak nem merem nyíltan elhívni)
2011. nov. 15. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

egy kérdéssorozat csodákra képes:


-Te mész a XY koncertre?

- Igen

- Az tők jó, én is mennék, csak egyedül azért félek...


vagy vmi ehhez hasonlót találj ki :D

2011. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezem, hogy megy-e, ő pedig azt mondja, nem?:D Ez a gond.. mert ha igen lenne a válasza, akkor ott előbb-utóbb úgyis összefutnánk.
2011. nov. 15. 11:43
 3/14 anonim ***** válasza:

-van kedved eljönni erre a koncertre?

-nincs:/

-kérlek*-*

-hát nem is tudom

-(cici villantás)

-oké!

2011. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
amit az első válaszoló írt, eleve nem hagy neki más választást mint hogy elkísérjen, ne csak ott legyen, meg ne gondolkozzon rajta, hanem igen is menjen veled együtt a koncertre. teljesen jó.
2011. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4/4


köszönöööm ^^ végre nem azt kaptam h aberrált állat vok XD

2011. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagy aberrált, tök jót írtál, de... mi a teendő akkor, ha kitalál vmi kifogást? Tudjátok.. ő is fél közeledni felém. Néha bátrabb, és akkor aztán teper, de ki tudja, mikor van olyan passzban.. Elég fura srác, nehéz kiigazodni rajta.
2011. nov. 15. 12:06
 7/14 anonim ***** válasza:

nem rád értettem az aberráltságot :D hanem amikor valaki feltesz egy kérdést én válaszolok utána beirja a kérdező h aberrált vagyok (én)


amúgy meg hidd el nekem, hogyha felteszed a kérdést és megjegyzed h félsz egyedül elmenni és tényleg ö is szemez veled ak hülye lenne nem kapni az alkalmon. a koncerten történnek mindig a vízválasztó dolgok...

2011. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Akkor az első adandó alkalommal felteszem a kérdést.. szurkoljatok :)
2011. nov. 15. 12:18
 9/14 anonim ***** válasza:

minek nézel minket útburkolóknak? :D


am sok sikert ^^

2011. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem teljesen értem.. :D
2011. nov. 15. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!