Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az első randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az első randin a nyelves csók?

Figyelt kérdés

a sráccal már régebb óta ismerjük egymást. szeretem meg azt mondja h ő is.. de még ugy nem randiztunk.. aztán megbeszéltünk egy randit de eléggé nyomulós volt. egyszerre megfogta a kezem meg sétáltunk aztán utána le akart smárolni énmeg mondtam hogy " őőh.. inkább még ezt ne.." de továbbra is probálkozott.. aztán végül megengedtem neki, de nem ám csak simán meg csókólt, hanem nyelves csók volt.. nemtudom, szerintem első randira kicsit túlzás. ugy hogy inkább általában inkább elfordultam ha meg akart csókólni. de 1x vagy 2x meg engedtem. a másik meg h nekem ez volt az első csók. vagyis hogy volt már pasim de nem engedtem meg neki.. és azért igy elsőre egy nyelvest.. meg utána megprobált tapizni is, de el húztam a kezét onnan.. ez első randira sok nem?? :S

15L


2011. nov. 15. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ
2011. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha engeded akkor ne csodálkozz, hogy próbálkozik. Vagy NE engedd, vagy hagyd magad, csak tudj dönteni mit akarsz. Mi az, hogy "nem engedtem, de aztán mégis"?
2011. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát hogy probálkozott aztán mondtam hogy még ne, de tovább probálkozott aztán igy végülis mégis:|
2011. nov. 15. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami következetes...
2011. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, elég nyomulás srác! Egyébként nem gond a csók első randin, de kicsit visszafoghatná magát, ezt bátran mondd meg neki!
2011. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem engedtem, de aztán mégis?-hát már ne is haragudj, de ha továbbra is így gondolkodsz, már holnap lefektet. Egyébként mivel régebb óta ismeritek egymást így nem gáz, de mondjuk jobb lett volna egy puszi. Mind1 ami megtörtént megtörtént, inkább a jövendő dolgokra koncentrálj. Határozottan húzd el a kezét és mond meg neki hogy ezt még nem akarod. De lássa rajtad hogy tényleg komolyan gondolod. Mert ha nem utána nem fog komolyan venni. Meg sokkal izgalmasabb lassabban haladni !!! Nem tudom milyen sűrűn taliztok, de pár hetet még igazán várhat a fogdosással, ettől csak sokkal sokkal jobban fog akarni. :) Szóval: határozottság!
2011. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt te döntöd el, hogy neked belefér-e.
2011. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek megvan a saját értékrendje. nekem például az az alap, hogy megfogja a kezem, meg megcsókol. ezt el is várom. ezt leginkább bóknak kell venni. a tapizás már más kérdés. talán egyből még nem kéne, de aztán már jó is lehet, pl. csókolózás közben :) a lényeg, hogyha zavar, akkor azt mondd meg neki, és beszélj vele, hogy ez így gyors neked.
2011. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyomulós a srác, rúgd tökön, akkor lecsökken a tesztoszteronszintje.
2013. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!