Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megoldás lehet szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldás lehet szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés

Amolyan kutyaharapást szőrivel dolog

Értem ezalatt azt hogy rendszeresen találkoznék és ugyanugy barátkoznék azzal a lánnyal aki azt mondta hogy men igazán lehet köztünk barátságnál.(bár én tökre oda vagyok érte)

Vagy ez nagyon hülye ötlet?bár az elején biztos rossz lesz de majd csak elmúlik



2011. nov. 16. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sanyi vagyok.

Leszophatlak?

Le is nyelem!

2011. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó feltételezésednek adnék a legszívesebben teljes igazat.
2011. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így rohadtuk nem fog elmúlni. Hidd el. Akkor felejted el a leghamarabb (persze nem két nap alatt), ha megszakítod vele a kapcsolatot.
2011. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rohadtul
2011. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szeretsz valakit. kosarat kapsz. és feledés képpen továbbá is azzal az illetővel akarsz találkozni aki kikosarazott?

jól értem?


ne csináldd, ha csak nem szeretsz szöges ágyon feküdni, tüzes vassal simogatni a bőrödet stb. szóval ha nem vagy mazohista (csak tovább kínlódnál, inkább kerüld az illető társaságát, és találj más társaságot)

2011. nov. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ezio89 ***** válasza:
Ha mazoista vagy akkor igen, de sztem kerüld el jó messzire!
2011. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!