Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatra mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra mi a legjobb megoldás? Teljesen le vagyok most törve. :' (

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát meséld el mi történt. Utána majd kiokoskodunk itt a többiekkel valamit :)
2011. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmesélheted, megpróbálok segíteni. :)
2011. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
igyál
2011. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy a kiszemeltem és köztem nagyon nagy a távolság, és így nem lenne megoldható anyagiak illetve az idő miatt sem, sok idő az utazás is.

Nagyon sajnálom pedig, mert nagyon megkedveltük egymást, de sajnos ez felejtős marad, nem lesz belőle semmi. :(

2011. júl. 1. 16:51
 5/16 szamóca.. ***** válasza:
69%

whiskey...

egy doboz cigi.

néhány barát

egy jó koncert

másnapra pedig citromos víz.


a problémát nem oldja meg, de az sem ha otthon sírsz.

2011. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek már mind megvoltak, mégis szomorú vagyok, semmihez nincs kedvem. :(
2011. júl. 1. 16:55
 7/16 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak.... igyál. nem oldja meg a problémát, de egy kis időre nem emlékszel a problémára.
2011. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este ittam eleget, csak rosszabb lett. Esetleg valaki beszélgetni, aki hasonló cipőben jár/járt valamikor? Jól esne :)
2011. júl. 1. 16:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Amúgy hol ismerted meg? Mert sose értettem, hogy ha tudják az emberek, hogy a távkapcsolat rossz akkor miért mennek bele?

Az más ha elkezdtetek beszélni, és összejött. csak kíváncsi vagyok.

2011. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben vagyok. :) Csak nekem más a történetem, írhatsz privit. Beszélgethetünk. :)
2011. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!