Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 17 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 17 évesen még nem volt barátnőm és sosem csókolóztam, lúzer vagyok?

Figyelt kérdés
Annyira bánt ez a dolog :( 17/F
2011. nov. 17. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj, nem lehet mindenki a csajok kedvence. Viszont nem árt, ha próbálsz olyan belső tulajdonságokat kifejleszteni, ami legalább néhány típusú lánynak bejön. Például kedvesség, figyelmesség, önzetlenség, udvariasság. Most komolyan, jobb lenne, ha már néhány kis k...val lefeküdtél volna?
2011. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Misa89 válasza:
Ne haragudj, de szerintem egyáltalán NEM vagy lúzer! Vannak későn érő fiúk és lányok, de nincs törvénybe írva, hogy márpedig 17 éves korodra xy lánnyal kell csókolózni. Ami késik nem múlik, ha meg téged zavar a dolog és nagyon szeretnél már valakivel, akkor hajrá! Légy férfi és szedd össze a bátorságod. Sok sikert!
2011. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem vagy lúzer. Velem is ugyanez a helyzet, csak én csaj vagyok. És nem azért nem volt még barátom, mert nem kellek senkinek, hanem egyszerűen még nem találtam meg az igazit.

Szóval, fel a fejjel, ez abszolút nem ciki! :)

17/L

2011. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az vagy amit gondolsz magadról. Ha lúzernak érzed magad úgy fogsz viszonyulni a csajokhoz, futni fogsz utánuk, és egy önbizalomhiányos gyámoltalan balféket fognak látni. Én 15-16 évesen 20onéves lányokkal smároltam, az önbizalom elöntötte az agyamat egyáltalán nem voltak frusztrációim. Aztán lett egy kapcsolatom leeresztettem mint a lufi, és inkább nem próbálkoztam utána senkinél mint hogy rosszabb megítélésem legyen mint volt kis p.öcsösként. Most kezdem újra felépíteni magam vagy három hónapja, a pozitív visszajelzések záporoznak de még mindig kell fejlődnöm, aztán pedig még tovább hogy minnél jobb kvalitású lányoknak is bejöjjek. Te is kezdj el fejlődni, a határozottság és önbizalom legyen a két jó barátod. Azért egy két jól kinéző ruha és értelmes frizura sem árt de csak úgy mellékesen.
2011. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírástól lettél "lúzer". Az vagy, amit gondolsz magadról.
2011. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 pontazvagyok2 ***** válasza:
sztem nem vagy lúzer igaz én 15éves vagyok de még sosem volt barátnőm és még én sem csókolóztam soha ez nekem is eléggé szar érzés jó lenne már egy barátnő...
2011. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen az vagy
2011. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mér lennél az 18f és még semmilyen kapcsolatom nem volt
2011. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt barátnőm, de hétvégente flörtölgetek, smárolgatok a lányokkal.De semmi komolyabb kapcsolat, szerintem ez nem lúzerség
2011. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

uncsim mindjá 30 és ugyanúgy van mint te, nah szted ő mit érez?


ha nem teszünk érte meg MINDENT, azt mondom MINDENT! Akkor nem is lesz. Mindent használj fel: pszicho/PUA könyvek, haverok, rendezvények, új hobbik, alkohol

Hogy sikerüljön...

2011. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!