Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tarthat össze egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tarthat össze egy 16 éves lányt, és egy 19 éves fiút, ha ismeretségi körük is más, az érdeklődési körük is, de bejönnek egymásnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szerelem, mi más;)
2009. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát a külsö és a természete és a viselkedése. vagy esetleg a szex.
2009. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval mert jó néz ki, sex...stb Tapasztalatból beszélek mert én is így voltam 11 évig tartott a dolog.De mondhatom neked a vége már pokol volt számomra!!Ha ennyire különbözők vagytok ne feszítsétek sokái a húrt!!
2009. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyenek vagyunk a párommal, és már több, mint két éve jól megvagyunk egymással. Szinte teljesen egymás ellentétei.. És minket is a szerelem, az egymás iránti gyengédség... tart össze! :)
2009. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte minden párnál más. De közös téma, közös rezgés így is lehet két ember között.
2009. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!