Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tanácsot priviben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tanácsot priviben? Olyan aki tudja, hogy lehet megmondani egy fiúnak, hogy nem érzel iránta semmit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Nem érzek irántad semmit."
2011. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sùgd a fülébe.
2011. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:
igen azt hiszem az elsővel egyet kell értenem...
2011. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
najó, nem ismeritek a történetet. a lényeg, hogy nem akarom megbántani. tudom, hogy ezt nem lehet finoman közölni, de biztos lehet kíméletesebben.
2011. nov. 17. 18:33
 5/11 szamóca.. ***** válasza:

nem lehet kíméletesebben.

ha valaki viszonzatlanul akar a másiktól valamit, annak fájni fog. ha csak kerülgeted mint macska a forró kását, az még rosszabb. mondd meg neki még most, mielőtt hitegetné magát és rosszabb lesz. tisztán és érthetően mondd meg neki, mert a szerelmes ember a nem-be is képes belelátni egy talánt.

2011. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi. de már elhívott én barom meg nem fogtam fel h egy randi és igent mondtam. mit tegyek, kérlek segíts !!:S
2011. nov. 17. 18:39
 7/11 szamóca.. ***** válasza:
hát még randi előtt beszélj vele, és mondd meg neki hogy oké, elmehettek de csak mint barátok emrt te nem akarsz többet.
2011. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ne mondd, hogy még lehettek barátok, mert attól a legtöbb pasi falra mászik!
2011. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legyél nyers és kegyetlenül őszinte, kendőzetlenül mondd meg neki az igazat! Ez a legkíméletesebb, amit tehetsz.


(Egy Férfi)

2011. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. még valami! gáz lenne ha most írnék rá fbon és ott mondanám el? mert pont fenn van és nem akarom halasztgatni!de azértszerintem gáz lenne kicsit
2011. nov. 17. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!