Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiába növelem az önbizalmamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába növelem az önbizalmamat kínkeservesen, még sem látszódik fejlődés nők terén, miért?

Figyelt kérdés

Próbálok eljutni arra a pontra hogy nem látom magam rondának, már elég sokat fejlődtem. Úgy érzem nem vagyok olyan rossz pasi, és belsőleg is sok pozitív visszajelzést kapok. Persze vannak hiányosságaim, de úgy érzem ennyi megengedett, mert én is elfogadom mások hibáit. Még is nem érzem azt hogy közelednének a lányok, tudom nekem kell odamenni, ez még nem megy zökkenő mentesen de azért beszélgettem már lányokkal, még sem érzem azt hogy fel kelteném az érdeklődésüket. Mennyire kell magabiztosnak lennie valakinek hogy esélye legyen a lányoknál? Már mint nagyon bunkó sose fogok tudni lenni és tudom hogy nem én vagyok a legjobb és nem tudom azt sugározni hogy nálam nincs jobb, de azt próbálom elérni hogy nem tartom magam értéktelennek.

Röviden arra akarok kilyukadni hogy mennyire kell magabiztosnak lennie egy pasinak?

21/f


2011. nov. 20. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennyire pont elég, csak menj oda, és ha valaki elutasít nem veled van a baj, hanem ő a hüyle, hogy nem kellesz neki, miért lennél te a rossz?
2011. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem hogy én vagyok a rossz, csak szeretnék már sikereket elérni :D
2011. nov. 20. 14:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed, hogy mennyire vagy magabiztos. Veszíteni valód nincs, menj oda lányokhoz és beszélgess velük. Ha nem vagy erőszakos, akkor tuti nem küldenek el.
2011. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

túl sokat zagyválsz és tökölsz a hülyeségen


nincs olyan hogy magabiztosság mérő


annyira hogy egy lány tudja mit akarsz és ne makogjál elötte, ne folyjon a verejték a homlokodon és ne kukulj meg. annyira

2011. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3214234234234 olyan kérdés van hogy "ronda fiú" igy meg úgy de mit értetek ronda fiú alatt?
2011. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy Ronda vagyok, már nem hiszem ezt
2011. nov. 20. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:
jó... akkor mi a bajod magaddal mi az ami szerinted nem tetszik a csajoknak
2011. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán az hogy nem vagyok az a sportos alkat, vagy az hogy nincs még mindig elég kisugárzásom, ezek talán.
2011. nov. 20. 15:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Sportolj, én pl. évekig azt mondtam "óóó hogy útálom a sportot meg a tesi órát minek az", és most az időm nagy részében azon gondolkodok mit hogyan és mikor kellene edzeni, tavaly kezdtem és ahogy láttam a változást hogy elhízottból sportos az nagyon tetszett. Hidd el ha elkezdenéd neked is menne könnyen csak meg kellene próbálni.
2011. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
gyúrd ki magad, azzal is több lesz az esélyed
2011. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!