Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normalis ez, hogy nem talalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez, hogy nem talalok egy normalis, kedves lanyt?

Figyelt kérdés

Szoval normalis ez? En magam amugy egy onertekelesi zavaros kis csira vagyok, meg turelmetlen is. De tok ciki, hogy 16 evesen meg nem volt baratnom. Mellesleg azt se tudnam, hogy mit kezdjek vele, de nem ez a lenyeg. Mar regota nezek egy lanyt, de nem tudom, hogy van-e eselyem nala, hiszen ronda vagyok, meg a farkam is csak 18 centi, es nincs BMW-m. Nem kicsi ez? Ti mit gondolnatok egy ilyen fiurol?

Amugy tegnap kivertem, de nem mostam kezet es ugy toroltem ki a seggem, lehet terhes?


2011. nov. 20. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jajj hát erre tök egyszerű a megoldás :D


NŐJ FEL!!! EGYÁLTALÁN NEM CIKI HOGY 16 ÉVESEN MÉG NEM VOLT BARÁTNŐD!!! ÉS SENKIT SE ÉRDEKEL HOGY MEKKORA A FARKAD!!! HA EGY LÁNNYAL ÖSSZEJÖSSZ NEM AZÉRT FOG SZERETNI MERT NAGY A FARKAD!!!

2011. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogynem
2011. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rájsz szög :D
2011. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.
2011. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem vemhes vagy és menj el orvoshoz. ajánlom csernus doktort...
2011. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!