Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik igényes és teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igényes és teljesen ingyenes társkereső?

Figyelt kérdés
Tehát ahol nem az van hogyha nem fizetsz, akkor csak kicsiben látod a képeket, vagy napi 1-2 üzenetet küldhetsz csak, stb. Olyat mondjatok ahol nincsenek korlátozások és jó oldal

2011. nov. 21. 14:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

[link]


Nemrég találkoztam ezzel az oldallal, sztem ez tökéletesen megfelel a leírtaknak! :)

2011. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, megnézem :)
2011. nov. 21. 14:54
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
2011. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
vagy a talalka.hu , most az is teljesen rendben van
2011. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

A randik.hu-t én biztos, hogy nem ajánlanám. Igaz csak néhány hetet használtam (utána pánikszerűen menekültem), de vagy műveletlen, kb. 4 általánossal rendelkező, írásképtelen pasik találtak meg, vagy hozzám bőven túlkorosak, akik nem értették azt az egyszerű szót, hogy "nem". Hetek alatt egyetlen normális emberrel én ott nem találkoztam.

Az a helyzet, hogy ami igényes (tehát a fejlesztők időt-pénzt-energiát feccöltek bele) az neked sem lesz ingyenes. De szerintem néhány száz forintot megér, ha normális rendszert akarsz használni.

2011. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nekem tetszik ez a randik.hu ! :)


Sztem az, hogy ki ír neked nem igazán mérvadó, az nem az oldal, hanem a te hibád, tapasztalatból mondom. Pl. fogadni mernék nem raktál ki képet, így kb. csak a szexéhes őrültek írnak akiknek tök mind1 ki az, hogy néz ki, csak nő legyen ( jobb esetben :D )

2011. nov. 21. 15:27
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Ne fogadj, veszítenél.:) Más oldalon is voltam/vagyok regelve, és érdekes, ott többségében normális emberek találtak meg. A képem pedig ugyanaz mindenhol.

Egyébként én a tapasztalataimat mondtam el, a reagálásod téged minősít.^^

2011. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az a szerény tapasztalatom, hogy egy normális hangvételü levélre sem képes válaszolni a 97%, teljesen mindegy melyik oldalon.
2011. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lacko_ba válasza:
89%

Érdekes, én és még párszáz ember tömegesen regeltünk át paratlan.hu-ról a randik.hu-ra, ott a fórumon többen is ajánlották az oldalt, az adminok nem győzték törölni:) (ez is elég gáz amugy, h nem lehet a véeményedet kinyilvánitani)

És nem kamu hírdetők, hanem az oldal törzstagjai :)) Mivel a páratlan fizetős lett..

Nekik veled ellentétben, mind tetszik az oldal, randik.hu-n van is egy ilyen téma a fórumban hogy "Üdvözöllek paratlan.hu ról érkezők..." :D párszáz hozzászólással.


Sztem nagyon jó oldal,az csak hab a tortán h még fizetni se kell érte, szóval csak ajánlani tudom.

2011. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Baluka423 válasza:
hajrá [link] ! Legjobb:)
2011. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!