Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most akkor mit akart? :-?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mit akart? :-?

Figyelt kérdés
Szombat este egy szora kozo heleyen voltunk a baratnomekkel ki mentunk telefonalni az egyik baratnommel es jott egy kocsi amiben 3 fiu es 2 lany ult, meg altak a parkoloba es mar akkor lattam hogy az egyik fiu nagyon nez minket es mondtak hogy ide jojjenek ne a masik helyre...aztan a mi asztalunk melle ultek es az a fiu mindig nezett engem es szemeztunk meg puszit is kuldott.. aztan az este vegere el kisertem az egyik baratnomet haza mert a fiuk is el mentek a masik asztaltol aztan mikor vissza mentem a buliba megint ott volt a kocsi amivel jottek es ki jott a masik baratnom szolni hogy a fiu vissza jott elkerni a telefon szamom de nem volt nala a telefonja mert nalam volt..na es be mentem es a fiu mindenhol keresett meg a mozsdoba is.aztan vissza ultek a helyukre es mikor oda neztem mondta a fiuy hogy menjek hozzajuk de nem mentem..es oda jott o..es mondta ott h menjek oda meg minden.. es nem mentem es mondta h akkor adjam meg a szamomat neki es holnap talakozunk meg hiv egy uditore.. meg adtam neki meg illedelmesen meg kerdezte h hanykor hivjon hogy ne zavarjon es biztosan fel veszem..de azota se hiv..(mondjuk a baratja telefonjaba irta a szamot) vajon nem tudja mar milyen vene irtam be magam a telefonba vagy csak egyszeruen ennyi volt?
2011. nov. 21. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre: papás mamást játszani

Második kérdésedre: ezt ő tudja

2011. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ezt tényleg nehéz eldönteni... deh nem lehet, hogy be volt rúgva? :O mert akkor minden fiú képes mindenre..

de ha józan volt akkor lehet, hogy nem ér rá és nem tud hívni...

2011. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hat nem volt a leg jozanabb de amig ott volt csak 2-3 sort ivott meg..bar lehet h ez a baj h reszeg volt es csak egy ilyesn esti akarmi voltam.. de nem ertem akkor miert jott vissza csak azert h elkerje a telefon szamom..
2011. nov. 21. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs értelme logikát keresni benne. Ha komolyan ismerkedne akkor nem így viselkedne. Egy ilyen esti voltál vagy lennél.
2011. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is már elfelejtett :S
2011. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, raadasul a haverja kerte el a szamom, akitol kaptam egy sms-t hogy bejovok neki, en mondtam neki bocs de nekem a haverod tetszik.Nem is foglalkoztam veluk mar szinte el is,felejtettem, amikor egyszer csak hivott o. 4,5 eve egyutt vagyunk, van egy fiunk is. Szoval ha akar valamit hivni fog, de ne gorcsolj ra.
2011. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!