Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi aki itt akart ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi aki itt akart ismerkedni inaktív lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki ezen az oldalon akart ismerkedni, képet is tett fel magáról, de a válaszokra már nem reagált. Írtam neki privátot arra sem. Nagyon tetszik a fiú, úgyhogy mindenképp meg szeretném ismerni. Mit tehetnék?

L/17


2011. nov. 3. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet azóta talált magának valakit vagy pedig nem gondolta komolyan csak az önbizalmát akarta növelni.
2011. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem jók a netes ismerkedések.. Az egész egy nagy kérdőjel...
2011. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de akkor az msn címét miért írta le? felvettem msn-re is és egyszer nem láttam fenn.. -.-
2011. nov. 3. 13:18
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy én sem szeretem a netes ismerkedést... de egyszerűen számomra ő testesítette meg az álompasi külsőt.
2011. nov. 3. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is volt azóta msn-en amióta felvetted akkor ez bukta. Te küldtél magadról képet neki? Mert lehet nem jöttél be neki külsőre és nem akart érzelmileg kihasználni így inkább lezárta mielőtt elkezdődhetett volna mert így kisebb a fájdalom.
2011. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
unatkozott
2011. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem küldtem. egyszer sem tudtam vele beszélni :(

kirakta a képét, msn címét és véleményt kért magáról meg azt is írta,hogy ismerkedne...

olyan 4-5 napja vettem fel msn-re és tegnap írtam neki privátot. elképzelhető,hogy 4-5napja nem volt gépnél??

igazából nagyon sajnálom,hogy esélyem sem volt, azt mondják szép és kedves lány vagyok, legalább dumálhattam volna vele és küldhettem volna képet :((

2011. nov. 3. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
hagyd a csudába, csak egy unatkozó marha volt, nézz körül a való világban!
2011. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Believe6666 válasza:
ha enyhíthetem a srác okozta fájdalmat, keress meg - én is szívesen ismerkedek neten, akár itt is :)
2011. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!