Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szereintetek fogok neki tetszeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek fogok neki tetszeni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel régen találkoztunk de mág évekkel ezelőtt, kb két éve fel vett facen és azóta néha néha beszélgettünk, ez az utobbi időben napi szintű több órás beszélgetésekre sűrűsödött. Elhivott randizni, holnap esedékes a találkozás és hát van egy kis problémám. Szóval nem vagyok önbizalom hiányos meg tisztában vagyok vele hogy mi előnyös nekem mi nem, de hát én nem vagyok egy csonti csaj sőtt elég husi vagyok de szerencsés alakkal ( vékony derék, nagy mell, kerek fenék) és tudom, hogy a srácnak is eddig husi barátnői voltak de mégis félek, hogy daginak tart majd. Nagyon izgulok. 25 L
2011. nov. 22. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz neki tetszeni.


Vagy mégis mit vársz, mit mondjunk?

2011. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
küldj képet
2011. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát erre tényleg nem tudok mit mondani... szerintem be fogsz jönni neki...
2011. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ha eddig is ducibb lányokkal járt előtted akkor te is tetszeni fogsz neki hidd el és nyugi

sok sikert!!! :D

2011. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!