Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csütörtökön megyek randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nik0lett kérdése:

Csütörtökön megyek randizni, moziba és a srácnak iszonyatosan akarok tetszeni nem tudom mit csináljak a hajammal, milyen ruhát vegyek fel? ( smink kizárva )

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
NE,ne és ne.Magadnak kell tetszened iszonyatosan,aztán,ha asrácnak is bejön akkor tuti a buli.22/F
2011. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 5. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Annyira gáz most a hajad?
2011. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 KicsiPocok válasza:
60%

Imerős a dolog.. :)

Ruha mindenképpen valami olyasmi legyen, ami tükrözi a személyiségedet és kényelmes. Lehet az egy farmerszoknya, csőfarmer vagy éppen egy egyberészes ruha is. Ha miniszoknyát vagy csőfarmert veszel fel, ahhoz rendkívűl jól tud kinézni egy trikó , amihez egy sarutis nyugodtad felhúzhatsz. A másik kedvenc összeállításom a magasított zárú tornacsuka, egy szimpla fekete cicanaci és egy tunika. Fontos, ha cicanacit veszel fel, hogy hosszabbított felsőt vegyél fel.

A hajadhoz pedig annyit, hogy ha nyújtott arcod van, nyugodtan felgumizhatod a fejed búbjára, vagy csinálhatsz belőle egy aranyos kis kontyot is. Ha ez neked nemjó választás, megpróbálhatod azt is, hogy az első két hajtincsed begöndöríted, és összefogod hátúl. Vagyszimplán este becsavarod a hajad, és egyszerűen kiengedett göndör/hullámos hajjal mész.

Vehetsz fel kiegészítőnekkülönböző, a ruhádhoz illő karkötöket, nyakláncot is. A körmöd is kifestheted mondjuk feketére, azminden ruhához megy :) Remélem tudtam segíteni. Sok sikert.

Lenne egy olyan kérdésem h mennyi idős vagy, és h miért van kizárva a smink?

2011. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Légy természetes, hiszen úgy kedvel, nem a kinyalt cuccokban. Az nem te lennél.


22/L

2011. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A smink azért van kizárva mert nem szeretem és sokan mondták, hogy smink nélkül sokkal szebb vagyok ... (nem egoból mondom de volt a ki meg is pofozott érte mert sminkeltem...) viszont van még egy kérdésem . Ha eddig laza ruhába látott, ami a személyiségemet adta, akkor jó ötlet egy csinos fekete combig érő ruha??? A göndör haj tetszett ez jó ötlet köszi :)
2011. júl. 5. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem az első randi lesz. A mozi nagy hülyeség elsőre! Azzal nem ismeritek meg egymást hogy ott ültök 2 órát a sötétben. Később persze szuper közös program, de elsőre nagyon gáz. Egyszerű kényelmes viselet kell, nem tudjuk, hogy milyen a hajad, de ha tudod, szerintem fogd fel, azzal is hangsúlyozd ki a szép arcodat, tedd szabaddá a nyak és a váll részt, és majd le sem fogja tudni venni rólad a tekintetét!
2011. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 KicsiPocok válasza:

Hát ez attól függ , hogy a lazább cuccok mit jelentenek.Melegítő nacit vagy farmert?


De egyet mondhatok, ha ez a fekete ruha, amiről írsz, NEKED tetszik és TE jólérzed magad benne, akkor abból gond nem lehet :))

2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A hajam a derekamig ér és nekem se nem hosszúkás a fejem se nem kerek a kettő között van... és nem az első randi, hanem a második :) tudom most -.- ilyen fejet vágsz rá de már elég sok mindent tudunk egymásról bár mégsem eleget... a fekete ruhába mentem egyszer fellépni a koncertemen, és azt mondták hogy a hegedülésemnél csak a ruhám volt jobb, ezért választom ezt a ruhát.
2011. júl. 5. 19:06
 10/16 A kérdező kommentje:
Laca cucc farmer tornacipő poló, meg bő pulcsi...
2011. júl. 5. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!