Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zárkózott lánnyal hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott lánnyal hogyan kell elkezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj aki tetszik, de azt mondják róla hogy elég zárkózott. Nem ismerjük egymást csak szemezgetni szoktunk. De akkor most hogyan kéne kezdeményezni nála? Nem riadna meg ha odamennék hozzá és megmondanám neki hogy jobban megszeretném ismerni?

17/F


2011. nov. 22. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán ne ezt mondd neki, hanem köszönj és kezdj valami semleges témával.
2011. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
próbálkozz meg csokival :) az minden zárat kinyit :D
2011. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

jobban meg szeretnélek ismerni (odaadod a tel számodat egy papíron)

nem kell most válaszolnod (úgy is halálra rémült) de írj egy smst ha tudod rá a választ lenne e kedved hozzá (hogy megismerjük egymást jobban)


ha 4 napig nem ír, megkérdezed, bocsi írtál valamit, mert elromlott a telóm és nem tudtam olvasni az smseket, mondd meg vagy küldd el még egyszer mert érdekel a dolog


nna.


legközelebb gondolkodj saját magad

2011. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd be 1 pokelabdába:D
2011. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el barátkozni , ha odamész hozzá , hogy testszik meg fog ijedni , ez tapasztalat .
2011. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen ijedne meg. Én is zárkózott vagyok, de ha egy srác odajönne hozzám, nem hinném, hogy megijednék, sőt örülnék. Amit valaki itt írt, hogy add meg neki a számod, vagy nem is tudom hogy írta, az hülyeség, attól mégjobban megijed szerintem...
2011. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se ad meg neki 2 nap múlva a számod. Én is záekó'zott vagyok, és elégé megijednák, ha valami ilyesmivel kezdenéd, vagy hogy jobban meg akarlak ismerni. Persze, természetesen örülnék neki, de hát azért na. Inkább csak kezdj el vele dumálgatni vmiről, aztán a többi majd jön magától. Meg persze kicsit gyakrabban kérdezd meg, h ''és neked mi a véleményed erről?'', mert ha magamból indulok, ki, akkor lehet, h csak annyit mondanék legtöbször: ühüm, jó. :D (jézus, csak most jöttem rá, hogy mennyire nem szoktam kommunikálni kezdetben :DD)
2011. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én egyetértek a 16:03 és 16:20-as hozzászólóval is, és szerintem mindkettőnek, igaza van. Ha valamennyire ismernéd úgy már nem lenne hülyeség ez a papíros telószámos dolog, de így szerintem is hülyeség, kezd el vele beszélgetni semleges témáról, és vagy ha viszonylag hosszabb ideig beszélgettetek, vagy ha többször akkor ne az hogy "jobban megismerni", vagy hogy "tetszel", hanem egyszerűen hívd el kávéra/ forrócsokira/ forralt borra/sütire /akármire és ott mondd el neki hogy azért hívtad mert...
2011. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 asdface ***** válasza:
Az a lényeg,hogy csak lassan közeledj felé,hogy kényelmesebben érezze magát melletted,amugy csak elriasztanád.
2011. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16:20 vagyok

köszi, 18:31! Aztán ha már elhívtad, kérdezd meg milyenzenét/filmet/színt/állatot/tantárgyat szeret, tesók, háziállatok, hova jár gyakran, szeret e csocsózni, bowlingozni, biliárdozni, dárcozni, hobbija. Csak ne túl rámenősen!

Sok sikert!

2011. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!