Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetek ideges arra a csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ideges arra a csajra akivel megbeszéltem hogy talk. Bele is ment de utána még egy hétig beszéltünk de most olyan hogy és ha írok neki akárhogy nem ir vissza?

Figyelt kérdés
fel nem tudom hivni mert nem adta meg a számát mert azt irta hogy csak személyesen adja meg

2011. nov. 22. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ha azt mondjuk, hogy ne légy ideges akkor nem leszel?????
2011. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos nem jöttél be neki :S én is így csináltam a srácokkal míg fiatalabb voltam.. 13-16 éves..
2011. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ideges bárkire lehetsz. Azt nem tiltja a törvény :)

Biztos berezelt, lehet, hogy igazából nem is akart találkozni veled, csak nem volt mersze rögtön visszautasítani. Nem valami szép gesztus, de ha folyamatosan keresed, attól nem lesz jobb.


24/n

2011. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
beszélgess vele személyesen aztán kérdezgess :) erre most jobbat mondani nem tudok .....
2011. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :)
2011. nov. 22. 19:26
 6/6 asdface ***** válasza:

Akinek én udvarlok most,ő levélben eléggé rideg,érzéketlen lány. Élőben viszont egy bűbájos teremtés. :)

Ennek az ellenkezőjét is tapasztaltam sajnos.

Így nem lehet eldönteni,lehet dolga volt,de úgy állj hozzá, hogy "áh,ugyse lesz semmi". Max csalódsz egy jót,de nem fogsz akkorát csattani,ha pfára ejtenek.

2011. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!