Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek el vele megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuuton kérdése:

Hogy kezdjek el vele megismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány a suliban, aki nagyon tetszik nekem.

De van egy kis bökkenő.

Én 12-es vagyok, ő 10-es. Egy héten kb. 4-szer látom a suliban, annyira össze-vissza vannak a terembeosztások.

Van egy barátnője, szinte elválaszthatatlanok.

Szóval nem igazán lehet őt leválasztani, hogy egyáltalán valami értelmeset kérdezzek tőle kettesben.

A másik gond az az, hogy ha sikerülne is egyedül látnom, hogy menjek oda hozzá?

Mit kérdezzek?

Nem vagyok az a típus, aki kerek-perec megmondja, hogy bejön nekem, és megszeretném ismerni (szerintem túl rámenős, nem igazán nyerő, de javítsatok ki, ha tévedek).

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogy próbáljak megismerkedni vele?


Ja, és nem vagyok komolytalan vagy bunkó, én hosszú távra terveznék, nem egy hétre és elég udvariasnak, illemtudónak tartom magam, ám laza is tudok lenni, ha úgy kívánja a helyzet.


Leginkább lányok válaszát várom, ugyanis szerintem ők jobban tudják, hogy ők mit vennének jó néven.


Nagyon köszönök minden nemű segítséget.

Akik pedig értelmetlen hülyeségeket írnak, azoknak ezt üzenném: Gonosz kis trollok :D


2011. nov. 22. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

egy 10 éves lánnyal hosszú távon... hívd el randizni, igyatok meg valamit, szívjatok el egy cigit aztán dugjatok

karácsonykor meg is kérheted a kezét

2011. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Leírom csak neked betűvel.

Én tizenkettedikes vagyok, ő pedig tizedikes.

Remélem így már világos.

Ja és félreértések elkerülése végett nem cigizek, nem vagyok alkoholista se.

És nem a szexre hajtok. Komolyan szeretném megismerni.

2011. nov. 22. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De aranyosnak tűnsz.:)

Szerintem először vetesd észre magad vele..mosolyogj,és legyen azért valahogy egyértelmű,hogy neki szól. Néha figyeld kicsit hosszabb ideig. Vagy valahogy vegyen észre..szinte mindegy hogy. :D És azután jelöld be facebookon (ma már mindenki kb ott van fenn)..SZERINTEM.

És igen,nem jó ötlet,hogy odamész és megmondod neki,hogy na hallod,bejössz. :D Zavarba hoznád,meg lehet,hogy azt hinné,hogy valami vicc..mondjuk,lehet nem sokan gondolkodnak így. :'D (Én igen mondjuk pl)

Bocsi,nem írtam túl nagy okosságokat ..

Szurkolok amúgy.:)


16/L

2011. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Sajnos ritka manapság az ilyen kedves, és megértő hozzászóló, ezért külön köszönet jár neked.

2011. nov. 22. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Már fel vettem Facebookra régebben.

És te minek őrülnél, mármint hogy szereted, hogy egy fiú mit kérdez?

Mert ha elválaszthatatlan ugye a barátnőjétől, meg nem is látom sűrűn, akkor a netes közeledés marad csak.

És egy kicsit furán venné ki magát, ha írnám Facebookon, hogy: Szia YX vagyok, és téged hogy hívnak? Hülyének nézne, ha megkérdezném a nevét, mikor ki van írva. (:

2011. nov. 22. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,Kis Pisti vagyok, egy suliba járunk,remélem nem akkora gond,hogy bejelöltelek.:)



valahogy így képzelem el a bemutatkozást..kicsit fura tudom,de hát most nagyon máshogy szerintem nem lehet.:D

Amúgy,szerintem az a jó,ha elkezdesz szinte bármiről beszélgetni vele..próbálj pár közös pontot is keresni.(Persze,nem fontos,hogy kb. mindenbe megegyezzetek,de jó ha van vmi közös dolog)

És köszönj neki a suliban,ha már beszélgettetek !! Egy mosolyt is kaphat majd.:)

ha meg beszélgettek mondjuk egy ideje,és jól haladtok,úgy érzed,menj oda hozzá meg a barátnőjéhez.:)

A barátnője lehet lekopna,amíg beszélgettek. :Đ

2011. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,amúgy egyértelműen gáz lenne,ha megkérdeznéd a nevét. xD :)

Zártosztályra való vagy,lehet azt gondolná. :D

2011. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!