Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legfontosabb szűrő mindenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legfontosabb szűrő mindenek felett a külső?

Figyelt kérdés

Ezt írja egy lány:

Nálam az első szűrő a külső.Vibrálnom kell,ha csak meglátom,vagy megérint(na ehhez hozzátartozik jó pár elvárás a külsővel kapcsolatban-általában az utcán lévő férfiak 99%-a ezen el is bukik). Szvsz. Minden lány 100 ból a legszebbett akarja? azt az 1%-ot? És még csodálkoznak ha frusztráltak vagyunk, mert rendesek vagyunk és mégsem találunk barátnőt.


2011. nov. 23. 09:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
téged, főleg hogy ennyire figyelmen kívül akarod hagyni
2011. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem mindenkinek ugyanaz az 1% tetszik meg?
2011. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10:17 Mert olyat még nem láttam, h egy extra jóképű srác a személyisége miatt ne kellett volna egy csajnak. Olyankor elvakítja őket a külső, és belsőre is tökéletesnek látják.
2011. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mit értesz extra külső alatt? Mondjuk egy David Beckham kinézetű emberkét? Azért nagyon kevés van az olyan jól kinéző emberekből. Kb 1000 ből 1. Ha meg arra az egyre vadászik minden csaj, akkor örök életükre egyedül maradnak.
2011. nov. 23. 10:40
 15/21 anonim ***** válasza:
szamit a kulsö az ismerkedes elejen.mindenkinek van sajat izlese.kinek ez kinem az jön be.mindenki mas.de a külsö a kesöbbiekben nem er semmit!hiszen hiaba szep valaki ha belül rohad .. :S nekem sose voltak nagy durranasok a barataim de nekem ök tetszettek.izlesek es pofonok....
2011. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"és belsőre is tökéletesnek látják"


1 hétig. ha jól hazudik akkor addig, míg le nem bukik.

2011. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem a legfontosabb,hanem a legelső szűrő.Kell,hogy legyen a külsejében valami,ami megfog.Olyannal minek kezdjek el ismerkedni,akiről tudom,hogy nem tudnék hozzá vonzódni fizikailag,mert mondjuk majomember,3 szál haja van,hiányoznak elől a fogai?(közbe lehet a világ legaranyosabb,legokosabb embere!).Na szóval ha a külső rendben,utána ismerkedés,randik után kiderül,hogy a második szűrőn átmegy-e.Ha nem,akkor így jártam.Ha úgy érzem van benne valami,akkor nyílván örülök.


A legszebb pedig relatív!


Párszor már jöttem úgy össze valakivel,hogy külsőre nem jött be.Nem is vonzódtam,aztán a belseje megszépítette.Volt akivel a szexnél derült ki,hogy hát ezt bebuktam,nem vonzódok,akkor minek erőltessem?(pedig kedves aranyos,szerelmes is belém ráadásul).Volt akivel összejött minden,de csak megszépítettem a külsejét az ábrándjaimmal.Később kijött megint,hogy nem vonzódom hozzá,mikor lehullt a rózsaszín köd.


Minek adjam lejebb az igényeim?Nem fogom többet.

2011. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, az igényeket nem lehet lejjebb adni. Illetve nem lehet rajta tudatosan változtatni. Vagy van szexuális vonzalom vagy nincs, ha nincs, hiába nézel bele a tükörbe és állapítod meg, hogy hát igen, rondább pasikra kellene gerjedni, nem fog elérni vele semmit, ez nem befolyásolható. Az a pasi meg barát kategória, aki megfelel, de fizikailag nem mozgat meg.


És igen, mindenkinek más az az 1%, aki bejön, de nekem is ilyen az arány.

2011. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem minden a külsőn múlik a legtöbb embernek.

Nekem pl. nem..minden barátomra eddig kb. azt mondták,hogy eléggé nem helyes,egy jóképű kéne mellém.

Nem mindenki k.csögséből mondta,csak őszinte akart lenni velem.

Persze,néha rosszul esett,ha többször elmondták.

Meg,van egy ismerősöm,ha szerinte nem helyes a fiú még csak nem is beszélget vele ! bunkózik.-.-' még,érted,ha csak összeakarja az egyik bnőjre ismertetni valakivel. nagyon idegesítő. ráadásul nem ilyen szépségkirálynő,ha már itt tartunk.:S


Szerintem fő a kisugárzás,legyen valami a másikban.:)Meg,ismerek pár olyan embert,akik elvarázsolnak.:DD (pedig,szerintem nem helyesek,de lehet csak azért nem,mert régóta barátaim,azért nem nézek rájuk "olyan" szemmel)


16/L

2011. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az az egy hét amíg belsőleg is szépnek látjátok, neki pont elég arra, hogy gerincre vágjon és utána menjen a következő csajra. Ezek a jó pasik általában az első nap megrakják a csajt, de 1 hét alatt tutira eljutnak velük az ágyig.
2011. nov. 23. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!