Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen, hogy a lányok nem szeretik a túl izmos pasikat , sőt egyeseket taszít ha valaki nagyon izmos. Ez most elbizonytalanított ezért kérném az őszinte véleményeteket, hogy ahogy én most kinézek az már sok vagy jó kategóriába esik. Hobbiból edzek heti 1-2 alkalommal csak, nem célom, hogy testépítőként nézzek ki.


[link]


2011. nov. 23. 10:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Általában nekem ez már sok lenne, de valahogy rajtad jól néz ki, de nem tudom megfogalmazni. Azt hiszem az tetszik, hogy viszonylag sima vagy és nem ezer apró darabka.
2011. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így már tökéletes, legalábbis nekem nagyon bejön. ;)
2011. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
tetszik
2011. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
undorító disznó vagy hogynézel ki de a mellbimbód egész parizeres de a hasad az kicsit hastáncos szóval bújj el az egyik sarokban és dőlöngélj előre és hátra fogd be a füled és ordítsd hogy megint ezek a csúnya hangok neeee anyaaa neeee
2011. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10:17 te lazas vagy? :)
2011. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
nem rossz!bar egy kicsit azert lehetne rajtad fogni valo!en jobban szeretem ha azert a pasinak van egy pici pocija! de izlesek es pofonok :))
2011. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez már sok. Inkább a szálkás izomzatú pasikat szeretem, de ha te így jól érzed magad, akkor csináld, és mások véleménye miatt ne hagyd abba.


24/n

2011. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem ennél sokkal vékonyabb tetszik
2011. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
a hasadon még egy picit dolgozhatnál szerintem... de amúgy jól nézel ki :)
2011. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%

10:21 most hogy igy montad megmértem és van egy kicsi hőemelkedésem de most beültem egy kád jégbe és egy parizeres zsömlét is bevertem és utána belevertem apámnak a zoknis fiókjába és igy mát teljesen jólérzem magam!

Köszönöm hogy odafigyelsz az alakomra! Szeretlek!:)

2011. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!