Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ezt hogy oldjam meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt hogy oldjam meg? Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit megláttam egy "rendezvényen".

Néztük egymást, őis engem, énis őt.És nem mentem oda hozzá!Pedig én nem ilyen vagyok...nem értem.Miért nem mertem odamenni??!! És, egyszerűen akkor éjjel olyan szerencsétlen voltam...hihetetlen.Semmi sem sikerült.Mindent elrontottam.Ez miért volt? :(( :S De a leg aggasztóbb, hogy nem mertem odamenni, és nemtudom, hogy miért... :// Tudom kiaz a lány, ismerősömmel megtaláltuk.De most viszont nemtudom, hogy hogyan tovább.Ebben segítsetek.Valami lépést, mert...én már nemtudom, hogy mit csináljak.Csak annyit tudok, hogy ez a lány nekem KELL.De ilyen még tényleg nemvolt...Már szinte féltem, basszus. :(( Most pedig, lehet h azt gondolná, hogy...naa ez a bal**sz mit akar tőlem.:(((

15éves fiú vagyok. :(( A lány is ennyi...


2011. márc. 27. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dearanyos:) Hát ha megtaláltátok, akk mire vársz még?:D semmit nem rontottál el nyugi:) És ha ő is nézett akkor... az már jópont;) van esély rá,h bejösz neki:D szal...légy bátor :D (Y) én drukkolok:)
2011. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

De azt szeretném tudni, hogy hogy induljak el?:( Menjek a sulijába? :SS Az nem túl komoly, így elsőre? ://

2011. márc. 27. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:

15 évesen ilyen bátor vagy:D

Gratulálok:)

2011. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok ilyen, értsd meg! :SS Csak...ááh, én sem értem mi van velem.Eddig egy lánynál sem éreztem, hogy nem merek odamenni. :| :SS
2011. márc. 27. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Hátttt... szerintem inkább msn vagy facebook elsőnek:D :D
2011. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha lenne egy olyan, hogy...Tetszik egy fiú, de nem megy oda hozzád, utána nem gondolod azt róla hogy szerencsétlen(N)?? :// :S
2011. márc. 27. 19:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gondolom azt és ő sem:)

Megismer és te is őt és minden rendben lesz:D

2011. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 AndiBandi93 ***** válasza:
100%
Nyugi, még semmi nincs elrontva :) Sok lány örülne egy olyan fiúnak aki nem nyomul mint az ökör... Ez még jó pont is lehet nála ;) Nyugodtan írj rá facen vagy akárhol, hogy "Szia! Múltkor láttalak az xy rendezvényen, elég szimpatikusnak tűntél. Nem lenne gond ha közelebbről is megismerkednénk?" vagy valami ilyesmi... nyugodtan írj rá, hisz bejössz neki :) csak bátran én szurkolok!
2011. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon aranyos dolog! Szerintem menj oda hozzá és beszélgessetek, ha legközelebb találkoztok...Egyszer élünk!!! Különben is soha nem fogod megtudni, hogy milyennek tart, ha nem mész oda hozzá, úgyhogy hajrá!!! De...nagyon ismerős nekem ez a szitu, ugyanis én is egy rendezvényen néztem egy fiút, ő meg engem:DDDDD és én is 15 vagyok/leszek ebben az évben.... na mind1, szerintem nem egyre gondolunk:)))) Minden esetre én azt mondom menj oda hozzá!! Egy lány mindig örül annak, ha egy fiú beszélgetni szeretne vele :)))) Szurkolok!!! :)))))
2011. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jajaaajj:DD :) Hogyhívnak?:DDD xDD Bocsi, csak becenevet elég.xD Csak...érted..:DD :PP
2011. ápr. 16. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!