Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az dekoratívabb lányok közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az dekoratívabb lányok közül mindenki a külsőségekre utazik?

Figyelt kérdés
Eddig azt vettem észre hogy a dekoratívabb lányok, csak akkor jönnek össze velünk, ha jó autóval, drága ruhákban járunk...31f
2011. nov. 23. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Ezek a "dekoratívabb lányok"

a: megtehetik, hogy válogassanak

b: elég sokba kerül valakinek, hogy dekoratívak legyenek

c: nem azért költ 30 (hehe, ez még olcsó) ezret a külsejére havonta, hogy egy nincstelen nímand hetente egyszer meghívja egy pohár szörpre, ennél "kicsivel" többre vágynak

2011. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TOMAtm ***** válasza:
100%

ez igy van haver.amint megvettem a bmw 320ast elkezdtek "érdeklődni" a kis bukszák...

persze azt nem tudják h havi 71ezer a törlesztője még 4 évig és nem fogok rájuk költeni egy büdös vasat sem,de nem azt szokták kérdezni h kivane fizetve. :)

2011. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiszem hogy a kérdező arra kíváncsi, hogy lehet dekoratív nőket dugni.


Csórón kapcsolatra nincs esélyed, meg sem próbálják veled, mert van választék pénzesből és köztük is sok a rendes, normális, kinek mi az igénye.

2011. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
mi számít neked dekoratívnak:)egyébként ez hülyeség..pl én azthiszem már az összes olyan helyes fiúval találkoztam akiről azthittem h belül legalább olyan szép mint kívülről..de sajnos rájöttem h ez nagyon nem így van.(hozzáteszem én életemben nem hajtottam még egy fiú kocsijára v pénzére, ezektől függetlenül h helyes fiúk akartak velem összejönni) ezek a fiúk érzelmileg nullák...mára már túl vagyok pár ilyen csalódáson és beértem egy egyszerű, aranyos fiúval, aki legalább szeret és ki tudja mutatni az érzéseit:Dmost lehet nyálas, de ez így van. 22/L
2011. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, kell neked olyan dekorativabb lany aki csak azert jon ossze veled, mert jo ruhaid es meno kocsid van?
2011. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Nemcsak a dekoratívabb lányok sajnos...
2011. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit értesz dekoratív alatt?

Anyagilag teheti meg,hogy jó nő, vagy egyszerűen angyali arccal áldotta meg a jó isten?

Csak azért kérdem hátha ide sorolhatom magam és akkor tudok valami használható tanácsot adni :)

2011. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
szép lány esetében: vagy gazdag legyél vagy szép! igazából nem bonyolult...
2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez így van. A lányoknak kb. 70%-ban a külső és csak 30%-ban számít a belső. Kár ezen vitatkozni... Ha elfogadjuk, ha nem, így van. 22F
2011. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mind k*rvák.
2011. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!