Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a lányok, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok, vagy a fiúk azok akik inkább a külsőségekre mennek? Szép fiú - kövér lány vs. Szép lány - kövér srác. Folytatás lent.

Figyelt kérdés

Melyik párosítás a gyakoribb szerintetek?

Szép fiú - kövér lány vs. szép lány - kövér srác.

Az elsőre számos példát láttam, az ismerősi, baráti körömben is van olyan, hogy egy jobban kinéző srác, egy ducibb lánnyal van együtt. De elég csak végigmenni az utcán, sok ilyen párt látni.

De viszont a pályafutásom során egyetlenegy olyan esetet nem láttam, amikor egy szép lány egy kövér sráccal járt együtt. Itt hangsúlyozom azt, hogy KÖVÉR srác és NEM MACIS. Kíváncsi vagyok, hogy ti láttatok-e ilyen helyzetet.

Ebből én azt szűröm le, hogy a nők legnagyobb része sokkal felszínesebb, mint a férfiak döntő többsége. Nektek mi a véleményetek?

(Azért tettem fel a kérdést, mert elég sok olyan kérdést láttam már ezen az oldalon, hogy "kövér vagyok, van esélyem komoly kapcsolatra egy szép lánnyal? x éves fiú". Valamint régebben én is kövér voltam, tehát ismerem ezt a nézőpontot is, ezért szoktam tanácsolni az illetőknek, hogy fogyjanak le, mert másképpen esélyük sincs a lányoknál.)


2011. szept. 22. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem így van, nem a lányok felszínesek, hanem a legtöbb fiú kurwára igénytelen! Mindenkire ráhajt akinek puncija van nem is érdekli h azon felül mi van... néhány fiú annyira szánalmasan igénytelen tud lenni...

16/F

2011. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem csak a külsőn múlik. A kövér emberek felvesznek egy olyan habitust, ami sajnos borzasztóan férfiatlan. Ez lányoknál nem is gond, de a fiúknál nagyon is. Például elkezdenek félni a kutyáktól, mert nem tudnak elszaladni előlük. Holott egy férfitől általában azt várják el, hogy nekimenjen a kutyának, ha meg kell védeni a párját.

Vagy például nem képes semmilyen fizikai erőkifejtésre. Márpedig én nőként elvárom a páromtól, hogy ha nem fér bele a liftbe, igenis cipelje fel a kanapét az ötödikre. Akkor is, ha 200 kiló. Már kanapé :D Egy dagadt srácnál ott indul a probléma, hogy még a saját súlyával sem képes öt emeletet lépcsőzni.


Egyszerűen a hagyományos szerepek olyanok, hogy a nők számára megengedőbbek súly szempontjából (főzni egy dagadt nő is ugyanúgy tud), mint a férfiak számára. És a nők nagy része tudat alatt is figyeli ezeket.

2011. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont a szép lány kövér srác együttest látom mindig :)

De szerintem a férfiak a felszínesebbek, mert legtöbb esetben nem kezdenek olyan nővel aki számukra nem szép, vagy jó az ágyban még egy nő kis idő után akármilyen ronda pasiba is képes beleszeretni ha a lelke neki megfelelő ....de ez ugye nem mindig igaz....

2011. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"legtöbb esetben nem kezdenek olyan nővel aki számukra nem szép" - miért, a nők kezdenek olyan férfival aki számukra nem szép? nem... Itt nincs különbség, senki nem kezdeményez olyannál akit nem talál vonzónak.
2011. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Első: ez minden volt, csak nem válasz a feltett kérdésre. Ennek ellenére ment a zöld ujj (mint mindenkinek aki írt véleményt).

Második: ha a saját példámból indulok ki, én pl. régen kövéren soha sem féltem a kutyáktól, és most sem. Mindig tudtam velük bánni, de ez lehet azért van, mert a családomnak mindig volt kutyája.

Természetesen tudom mire akartál kilyukadni, és hogy ez csak egy kiragadott részlet volt a sok dologból, és így átgondolva teljesen jogos amit írtál, és értem mire gondolsz. Meg ugye itt bejön az a dolog, hogyha a természetéből fakadóan bátortalan a fiú, meg tud-e védeni másokkal szemben.

Harmadik: akkor úgy tűnik mi a két véglet vagyunk a tapasztalataink alapján :)

Negyedik: amit írtál az részben igaz. Mert senki sem kezdeményez olyannál, akit 'valamilyen szempontból' nem talál vonzónak. Mert létezik olyan, hogy valakinek nem tetszik első látásra egy másik ember, de utána elbeszélgetnek, megismerik egymást és vonzóvá válnak egymás számára.

2011. szept. 22. 10:40
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek a kérdezővel, a nők sokkal felszínesebbek. Én se láttam még soha olyan párt, akiknél egyértelműen a lány nézett ki jobban. Fordítva viszont ha nem is állandóan, de gyakran lehet látni.
2011. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nők általában "igényesebbek". Nekik számít, hogy egy fiúnak milyen az arca - ez az egyik legfontosabb aspektus párválasztásnál is. A fiúk általában - ezzel szemben - a testet nézik, vagy néha még azt sem, csak nőnemű legyen az illető.

Természetesen ez általánosítás, mindkét nemnek vannak ilyen és olyan képviselői. Én például (és sajnos) nagyon felszínes vagyok, és nem tudnék olyan lánnyal lenni, akinek nem tetszik az arca.

2011. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Amit írtam az kurwára válasz a feltett kérdésre csak nem érted!

Szerintetek a lányok, vagy a fiúk azok akik inkább a külsőségekre mennek? - Válasz: a lányok, de nem azért, mert felszínesebbek, hanem mert sok fiú igénytelen.

2011. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
háát némelyik férfi nem nagyon válogatja meg hogy kivel jön össze.A nők javarésze meg elvárja hogy a férfi is adjon magára ne hanyagolja el magát
2011. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!