Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mi az a nyomulás ami már túlzás?

Figyelt kérdés
Szóval meddig van az a pont amíg azt mondod, hogy ez még csak próbálkozik, de nem viszi túlzásba
2011. nov. 23. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami még elmegy, ha az illető mondjuk nem jön be.

Bulikban: Szia, jól nézel ki táncolunk? Na biztos? Naaa.. Jó akkor nem. Szia.

Valami ismerős közösségben: Szia, tetszel/akármi ismerkedős duma. Lenne e kedved később beszélni/találkozni/msnezni stb? - Nem (kulturált megfogalmazásban). - Hát jó.

Utcán ismeretlen: "Szia" és egy akármilyen mondat. - Arra vonatkozó elutasítás.- El is megy.

Ha ezen felül túlragozzák az egyértelmű nem ellenére, akkor engem idegesít.

2011. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hm oké ez így korrektnek tűnik, de nem fogalmaztam meg jól a kérdést, szóval ha már olyanról van szó akit ismersz régebb óta
2011. nov. 23. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kedveskedik (nem nyalizás), elhív helyekre..persze,nem minden nap. Megkérdezi,hogy vagyok,és látom,hogy érdekli..az jól esik. De,ha mondjuk mindig csak ő ír rám msn-en pl, nem érdeklődöm úgy igazán iránta,akkor jobb nem erőltetni.

Amúgy meg,ha látja,hogy bejön nekem,akkor lehet kicsit "vadabb" is..mondjuk,a hajamat piszkálja néha,megölelget ilyenek.

Persze,nem mindig olyan jó ötletek az ilyenek.

2011. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!