Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Mi az ami már túlzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi az ami már túlzás egy lánytól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan könnyen ismerkedős, és még nem is volt barátom, de most megnyíltam egy srácnak, és szeretnék vele beszélni. A probléma csak az, hogy interneten keresztül van jelen pillanatban alkalmam, és nem tudom hogy írjak rá, hogy ne tűnjön nyomulósnak. Lehet, hogy buta kérdésnek látszik, de totálisan tanácstalan vagyok. :(
2011. aug. 19. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

"Szia, a barátnőimmel épp biliárdozni megyünk és kellene még egy ember. Nem érsz rá?"


Biliárd alatt eldumáltuk aztán meg a barátnők lemorzsolódnak és kettesben tudtok dumálni rendesen.

2011. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül ,hogy fiú..
2011. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy öt dimenziós rotációs kapát hoz az ágyba.
2011. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
hát ha rám vagy a SuSuGóSmAcKóMra fingik..
2011. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ádámcsutkája van. :D


Na jó, komolyodjunk! :)

Szerintem egyszerűen légy kíváncsi rá, kérdezd, mit szeret, mit olvas, mit hallgat, ilyesmi. Érezze, hogy érdekled.

2011. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Biliárd alatt eldumáltuk aztán meg a barátnők lemorzsolódnak"

Ja, aztán a srác is lemorzsolódik valamelyik barátnőjével együtt. :)

2011. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szia, a barátnőimmel épp biliárdozni megyünk és kellene még egy ember. Nem érsz rá?"


Inkább így , így nem fog lemorzsolódni:

"Szia, a barátnőimmel épp biliárdozni megyünk és kellene egy hosszú dákó. ŐŐŐŐ mármint még egy dákó, ööö mármint még egy ember. Hehe ^.^


Na így tuti el fog menni :D

2011. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!