Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 174 cm-s magassággal szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

174 cm-s magassággal szerintetek feszengenem kellene?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. 174 cm magas. Sokszor rám jön az önbizalomhiány, mivel az összes haverom nálam egy fejjel magasabb. Meg mostanában, mintha a csajok is magasabbak lennének...:) Feszélyezve érzem magam gyakran.

Mondjuk azért bőven voltak barátnőim eddig, meg jóképűnek is tartanak. Az alakom is sportos, járok konditerembe, táncra, küzdősportra. Csak a magasság, néha úgy érzem megőrjít...


2011. nov. 24. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyátalán nem kéne. Én magas vagyok de vézna, és a nálam alacsonyabb de izmosabbak jobban bejönnek a nőknek .. :/
2011. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az nem olyan alacsony. Átlagmagasság. Ha 164 lennél, az már inkább lenne gáz. :)
2011. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak toled magasabbak, de alacsonyabbak is. Kozépmagas vagy.
2011. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem vészes .. :)

Tényleg olyan középmagas.

2011. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fúú b@szd meg, akkor én szerinted hogy érezhetem magam a 165cm góliát magasságommal ember?!
2011. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

tegnap 22:58


kösz te köcsög!


te is rohadt gáz lehet, ha szerinte valakit a magassága alpján kell lenézni

2011. nov. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Antimod ***** válasza:

Amíg magasabb vagy a lányok többségénél, addig miért zavar? Én se vagyok egy égimeszelő (kb. 2 cm-rel magasabb), csajozás terén csak egyszer zavart, amikor egy 175 cm-es lánnyal randiztam.

Az már sokkal kellemetlenebb, ha egy férfitársaságban eltűnsz a vállak között, de ezt is fel lehet dolgozni.

2011. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt, a 174 teljesen jó. :) Talán egy pár centivel alacsonyabb az átlagnál, de nem ez a döntő, bár átérzem a helyzetet, nekem lányként van sokszor kisebbségi komplexusom :D
2011. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
,,22 éves vagyok. 174 cm magas. Sokszor rám jön az önbizalomhiány, mivel az összes haverom nálam egy fejjel magasabb. " Ezek szerint az összes haverod 2 méter körüli magas(?!) ,érdekes....Egyébként a 174-176cm megfelel az átlagos európai férfi testmagasságnak.
2011. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem kéne feszengened a lányok többsége alacsonyabb nálad. Én 186 cm. vagyok (lány) és szerintem nekem sokkal nehezebb nálam magasabb pasit találni mint nálad alacsonyabb lányt.
2011. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!