Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tud fájni a viszonzatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tud fájni a viszonzatlan, plátói szerelem?

Figyelt kérdés

Amikor nem szakítasz, hanem meg sem kaptad az illetőt.

Nektek volt már ilyen? Rossz nagyon?


2011. nov. 25. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Erőszakold meg és meglesz a numera. Egyébként ha nincs barátja, akkor minden lány megkapható.
2011. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tévedsz,első,nincs barátom és nem vagyok "megkapható"...én nem egy könyv vagyok,amit kivehetsz a könyvtárból.....

Nagyon,rettenetesen,borzasztóan....odi et amo..........

2011. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon bizony.
2011. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizony elég fájdalmas dolog! Második: hogy te milyen költői vagy! :D
2011. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Iszonyat módon tud fájni, mintha valaki a szívedet szorongatná. ebben a pillanatban is ezt érzem...
2011. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm,nagyon igyekeztem!;)
2011. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg!
2011. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Micsoda egy gusztustalan tróger vagy te 62%-os...
2011. nov. 25. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon tud fájni :( nagyon rossz és sokszor azon gondolkozom hogy miért pont belé vagyok ennyire szerelmes... miért nem másba? annyi más ember van akivel simán összejöhetnék .. de én pont bele lettem szerelmes ennyire nagyon. nem is kérdéses a dolog, soha nem járhatok vele, soha nem néz rám majd úgy, ahogyan én rá. nagyon szeretem őt és bármit megtennék érte, ő az életem értelme. néha belegondolok hogy milyen lett volna meg sem ismerni őt, és akkor kimaradna mindez az életemből. :'( rossz ez eléggé
2014. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amennyire fáj, annyira szép is!
2015. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!