Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, hogyha bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogyha bejön nekem Nótár Mary?


2011. nov. 26. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Elég nagy ciki ha szereted a cigány p*icsát ...
2011. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak rasszisták, és sznobok utálják Nótár Mary-t. Mert szerintem egy tehetséges, szép, kedves nő - kellemes dalokkal. A műfaj: mulatós, pop - nem egy Mozart, de házibulira, mulatozásra, esküvőre nagyon ideális. A dalszövegek egyszerűek, naivak - de mégis megfog, mert a szeretetről, szerelemről, pozitív életérzésről, vagy őszinte bánatról szólnak egyszerű, közérthető megfogalmazásban.

Én nagyon kedvelem - persze emellett hallgatok más műfajú zenét is - mindig jókedvet okoznak Mary dalai. Sokkal inkább bejön, mint a züllöttséget, vad testiséget, erőszakot sugárzó sztárok.

Ne foglalkozz a világ véleményével - önmagáért beszél, hogy Marynek jóformán minden lemeze aranylemez, és az eladási listák élén vannak a CD-i. Alig van olyan család, ahol ne lenne pár Notar Mary album.

A cigányokról még annyit, hogy nagy az előítélet, erről maguk is tehetnek, de vannak köztük becsületes, tehetséges, dolgozó emberek - nem a muzsikusokat kéne bántani.


34/N (magyar)

2011. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
le lehet szólni, de szerintem is csinos lány.
2011. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem csúnya :) az meg tök mindegy h milyen fajta ha normális stb, dolgozik tehát átlagosan viselkedik
2011. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szép nő,nem ciki,de egy a probléma hogy,lezbikus.

Barátnőm sógornőjének a tesója és ő mondta el.Szerinted miért nem lehet hallani soha a családi állapotáról??Hát ezért.

2011. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Harmadik vagyok. Én nem tudok róla, hogy leszbi-e Mary, vagy sem - de azt tudom, hogy a pletykák 99%-a kacsa. Semmi bizonyíték nincs róla. Oláh Ibolya - az igen, ő nyíltan bevallotta.

A romáknál elég gyakori, hogy szűzen mennek férjhez - úgy tudom, Mary konzervatív erkölcsű (persze nem feltétlenül szűz - bár 17 évesen, mikor befutott, azt állította, hogy az). Emellett jellemző, hogy ha egy sztár nem dicsekszik a hódításaival, nem fekszik össze fűvel fával, akkor gyakran rámondják, hogy leszbikus, vagy aszexuális. A Mary alkatú, mély hangú, vagány, sikeres csajokat gyakran nézik leszbinek, pedig nem biztos, hogy így van.

Lehet, Mary még nem találta meg az igazit, vagy még friss a kapcsolat - esetleg a barátját félti a médiától.

Lehet, nincs ideje romantikára, évente két lemezt is kiad, alig győzi tempóval.

Ezer oka lehet, hogy nincs nyilvánosság előtt felvállalt kapcsolata.

Ettől függetlenül - ha mégis leszbikus, az nem von le az értékéből. Ugyanis ez egy olyan hormonzavar, amiről senki sem tehet.

2011. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írtam hogy biztos forrásokból tudom!
2011. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
akkor is cigány ... Le lehet pontozni ! Ha magyar vagy akkor nem jössz össze semmilyen feketével ! Már csak az kéne ,hogy többen legyenek és fattyak szülessenek ! Félvérű magyarok !? ne akarjátok teljesen elkorcsosíttani az országot !
2011. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 medvediszno válasza:
100%
utolsó te véletlenül nem hitler leszármazottja vagy?
2012. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!