Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letezik olyan, hogy egy lanyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan, hogy egy lanyt tul szepnek, szexisnek talaltok sracok es ezert inkabb nem is kezdemenyeztek?

Figyelt kérdés

Mivel, hogy biztos nemet mondana, vagy tul jo no stb

Mi az ami miatt elbizonytalanodtok ilyen teren? Es egy szexis lany hogyan adhatna a tudtotokra noiesen!, hogy bejottok neki es szeretne titeket megismerni.

A noiesen lenne a hangsuly legyszi.


2011. nov. 26. 18:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2011. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
pl úgy, hogy mosolyog, szemez kb ennyi. Ja, és nem bunkón bámul maga elé, ami úgy látom nagy divat lett mostanság, főleg pesten
2011. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A problémára egyszerű a megoldás: nem szexisnek kell lenni, hanem nőisnek! És akkor eleve bátrabbak a fiúk is.

Másik: ránézel és sokat mosolyogsz rá. Ne kirívóan, ne kacéran, inkább féléken. Néha kapd el a tekinteted és aztán nézz megint rá.


Nekem bejött. 22/L

2011. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
*nőiesnek (elírás)
2011. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mosolygas, szemezes? Ennyi eleg? Es, ha odamenne hozzatok beszelgetni, akkor mire gondolnatok?
2011. nov. 26. 18:39
 6/26 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen. Ha te túl szexisnek és szépnek érzed magad, akkor vűrd meg azt a bátor embert, aki oda mer menni hozzád. Valószínűleg egy ronda törpe lesz, de legalább az önbecsülése nagyobb lesz, mint a jóképű, vagy átlagos fiúknak. :)


Nőiesen halvány lila gőzöm nincs, hogyan adhatnátok tudtunkra ilyet. Én azt szeretem ha egyenesen megmondja, hogy mit akar a csaj, ha nagyon érdekel valaki, én is megmondom neki, bár 10/9.5-szer az a válasz, hogy kopjak le.. lehet ezért bizonytalanodunk el. :XD

2011. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eleve félénk típus, így jobb, ha esetleg te mész oda. Kérdezd meg hogy van, stb. Illetve tegyél fel olyan kérdéseket, amire sokat lehet válaszolni, és visszakérdezni :) Hány évesek vagytok?
2011. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A szexist azert irtam, mert egy egyszeru hosszuujju poloban voltam,semmi dekoltazs, a pasi aki tetszik, megis azt mondta amikor talalkoztunk, hogy jol nezek ki, nagyon szexis.
2011. nov. 26. 18:41
 9/26 anonim ***** válasza:
10/10-es csajra úgy tekintek, mint egy repedtsarkú rib@ncra, mert tudom, hogy esélyem sincs nála, így nem is foglalkoztatnak, de bőven elég ha a csaj lép oda a pasihoz beszélgetni, ezzel a csaj meg is tette az első lépést, nincs az a pasi aki ezt ne venné le, hogy vajon miért is ment oda hozzá az a csaj
2011. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
En nem erzem magam tul szepnek, csak atlagosnak.
2011. nov. 26. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!