Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya lányok jó pasival is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok jó pasival is simán összejöhetnek, csúnya pasik meg senkivel sem ismerkednek, vagyis ők esélytelenek?

Figyelt kérdés

"Csúnya vagyok, ezért csak ronda férfiakkal ismerkedem..."


"Úgy tűnik a szép emberek szép emberekkel házasodnak, mint ahogy a kevésbé vonzó egyének is kevésbé vonzó párt választanak maguknak" - nyilatkozta Dan Ariely a viselkedési tudományok professzora.

"Úgy tűnik a szép emberek szép emberekkel házasodnak, mint ahogy a kevésbé vonzó egyének is kevésbé vonzó párt választanak maguknak" - nyilatkozta Dan Ariely a viselkedési tudományok professzora.


Ez persze nem jelenti azt, hogy a kevésbé vonzó külsejű embereknek boldogtalannak kéne lenniük, és meg kéne elégedniük a középszerrel. A kutatás eredményei szerint a kevésbé vonzó emberek a külsőségeknél előbbre tartják a belső tulajdonságokat, különösen a humort.


A felmérés szerint a férfiak nehezebben ítélik meg saját magukat, így hajlamosak náluk szebb nők társaságát keresni. A nők ezzel szemben általában tisztában vannak saját értékeikkel, így sokkal inkább képesek a megfelelő partner kiválasztására. A kutatók szerint a külső tényezők mindkét nemnél fontos szerepet játszanak a párválasztásban.


Ezt olvastam valahol. Én pont fordítva látom. A csúnya lányok is megszerzik maguknak a jó vagy átlagos pasikat, de a csúnya pasik soha a b.dös életbe nem szerzik meg a jó nőket. Hacsak nem gazdagok.


2011. nov. 25. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy K.N.B., azaz egy KU*VA NAGY BAROMSÁG.
2011. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre úgy gondolom hogy ez fordítva van, és a csúnya lányok nem tudnak összejönni senkivel. Viszont nem gondolod úgy hogy túl magasra tetted a mércét? És aki neked kellene annak nem kellenél? Esetleg teszel is érte valamit hogy legyen egy kapcsolatod? keresed? törekszel? úgy viselkedsz?
2011. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Oké, akkor általánosítsunk.


A csúnya lányokat is meg akarják dugni a pasik, főleg azok, akiknek mindegy csak szex legyen, aztán dugás után lehet lesz belőle kapcsolat.


A nők semmilyen férfit nem akarnak megdugni, hanem szerelmet keresnek, ezért hormonális indíttatásból nem kell beérniük azzal, aki akad, hanem ráérnek várni.

2011. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Le lehetne már állni erről a baromságról. Én nem vagyok gazdag, szép se, inkább szakadtnak titulálnám magam, mégis voltak már olyan top10 nőim, hogy a CKM-be is ritkán látni olyat.
2011. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elárulhatnád a titkod. Akkor mégis jóképű gyerek lehetsz.
2011. nov. 25. 23:35
 6/11 anonim ***** válasza:

6523. ilyen jellegű kérdés és az esetek döntő többségében a kérdező úgyis kihozza, hogy ő a legrondább a világon, neki soha nem lesz nője, ebből következik, hogy minden nő büdös kva.


Ide is beírom a szokásosat:

A gyik-on való vinnyogással még soha senki nem szerzett nőt. Az ilyen hozzáállással sem.

Get a life.

2011. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első igazat adok !
2011. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Elárulhatnád a titkod"

Hát semmi titok nincs ebben, egész egyszerüen arról van szó, hogy létezik millió féle nő a világon, millió féle izlésvilággal, épp ezért hülyeség általánositásokat ráhúzni, hogy a nők kire buknak, meg kire nem.

Nyilván létezik egyfajta szépségideál, mostanában ezek a kockahas-szoli-smink-hófehérmosoly-b*zigyerekek, és az is lehet, hogy a nőknek mondjuk a 60%-a erre bukik, mert könnyen befolyásolható az izlésük, de a maradék 40%-ban meg bőven lehet találni olyat, akiket le lehet vadászni.


"Akkor mégis jóképű gyerek lehetsz."

A jóképüség k*rvára relativ, pont a fentebb leirtak miatt. Nyilván létezik csomó nő, aki szerint nem vagyok jóképü, de létezik egy csomó olyan is, aki szerint meg az vagyok.

2011. nov. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért nézd csak meg Kedves Ferencet :) tegnap volt a fókuszban vagy hol. Nem mondanám jó pasinak, de maximum átlagosnak és mégis megvolt neki a celebvilág női fele...
2011. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja csak azt nem tetted hozzá, hogy Kedves Ferenc multimilliomos fószer. Úgy persze hogy azt a nőt kapja meg amelyiket akarja. Vannak az ide írkáló nők, akik azt mondják, hogy nem számít a pénz és vannak a való életben lévő nők, akiknek a 2/3-ának igenis szinte csakis a pénz számít. Ha én is milliomos lehetnék, nem valószínű, hogy egyszer is írnék ide.
2011. nov. 26. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!