Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akiknek még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek még nem volt barátnőjük, azoknak nincs már elege a sok visszautasításból?

Figyelt kérdés
Mert nekem valamelyik nap, elszakadt a cérna nálam. Már eddig is az összes lány visszautasított, de még ehhez meg ahhoz is odamentem ott is persze sikertelenség fogadott. Nem fullos csajok voltak, közük sem volt hozzá. Egyiknek mondtam is, hogy mér ma 14 csaj utasított itt vissza, legalább ő ne legyen ilyen és felkértem táncolni. Persze ő is visszautasított és nem akart táncolni. Akkor valami leszakadt benne, alapvetően jámbor vagyok, de a sok megaláztatottság olyasmire vett rá, ami nem én vagyok. Elkezdtem húzni a csajt a parkettre, de ő visszahőkölt nem akart, húzta magát el a kezemből. Erre úgy arcon és orron vágtam, hogy eleradt a vére. Fel akart jelenteni, de megfenyegettem, hogy ha megteszi, akkor megölöm. Nem tudom mi ütött belém, de már olyan szinten el voltam keseredve, hogy agresszívvá változtam, ami nem én vagyok. Nincs szükségem pszichológusra, a lányok tettek olyanná és az utánuk való viszonzatlan vágy változtatott olyanná, amilyen vagyok. Mit lehet tenni. Másnak akinek még sosem volt bnője, mi a tapasztalata? Nem kezd el, vagy nem érzi úgy hogy lehet be fog kattanni?
2011. nov. 27. 16:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahol te most vagy, mi oda tartunk.
2011. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Menjél el pszichológushoz/pszichiáterhez inkább...
2011. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszadó véleményét!
2011. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én is.
2011. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Én már bekattantam! Jelen!
2011. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

1. igazad van

:D

Gyertek ki külföldre, ott nem ilyen elutasítóak a nők, sőt ott még hozzánk is jönnek:)

Hagyjuk itt a magyar csajokat és majd leszbizhetnek meg várhatják a tökéletes férfit.

2011. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem csoda ha nem akar veled ismerkedni senki, mert egy pszichopata, beteg állat vagy
2011. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichopata beteg állat. Érzékeny vagyok. Csak már 90 valahány visszautasítás után egy erősebb jellem is kétségbeesne, nemhogy egy érzékenyebb ember.
2011. nov. 27. 16:58
 9/32 anonim ***** válasza:
Ráadásul a legtöbb csaj úgy utasít vissza, hogy még beléd is rúg(tisztelet a kivételnek), mert azt hiszi, hogy megteheti... ha a kérdezővel is ezt csinálták sokan, akkor megértem, hogy kiborult, de az nem jelenti azt, hogy el is fogadom amit tett, mert azt azért nem kellett volna..
2011. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Persze, megbántam amit tettem. De gondoljátok már magatokat a ti helyembe, ha kapnátok 90 valahány visszautasítást és egyetlen esélyt sem. Nem is hagyják, hogy megmutathassam, hogy mennyire tudnék szeretni, törődni vele, milyenek a belső értékeim. De ha egyszerűen mindig azzal jön, hogy nem kellesz vagy van barátom. Persze nincs is barátja csak kamu az egész, mert láttam több olyan lányt aki ezt mondta nekem, aztán este a helyi nagy kandúrral kavart és smárolt végig. Ilyenkor ha akarom ha nem kinyílik a bicska a zsebemben és kezd betelni a pohár. Mondom: ESÉLYT SEM ADNAK!!!
2011. nov. 27. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!