Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még normális lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiee kérdése:

Vannak még normális lányok, akik komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves, nem dohányzó, humoros, romantikus, hűséges, mások által jóképűnek mondott srác vagyok.

Szeretek filmezni, nagyokat beszélgetni, sétálni.

Szeretek bulizni, szeretem a jó zenét, és Szeretnék Boldog lenni.

1éve magányosan tengetem életem.

Valakinek szüksége lenne egy ilyen pasira?


2011. márc. 1. 22:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon furán fog hallatszani,mert csak 13 éves vagyok. xD :)

De ha azt is oda írnád,hogy jól nézel ki,te lennél a tökéletes pasi,komolyan !!

Bár ha idősebb lennék az sem számítana nagyon,ha nem vagy olyan szép :)

Imádok filmet nézni (vannak akik azt mondják,hogy filmbu*i vagyok,de nem érdekel),sétálni,beszélgetni és amiket leírál,ha idősebb lennék nagyon kellenél :)

Szóval nyugi,itt nem az a kérdés,hogy kinek kell ilyen pasi,hanem az,hogy kinek nem kell egy ilyen pasi ?! :)

2011. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

23:09 (Y) pontosan :D

en 14 vagyok... rossz helyen keresel mas magyarazat nem lehet... tudom a lanyod lehetnek de drukkoloook :D

2011. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el,vannak,csak nehéz őket megtalálni.. Ám ez fordítva is igaz,de én úgy vagyok vele,hogy inkább várok egyedül,minthogy minden héten más srác,akinek még a nevét se tudom..

Csak légy türelemmel,nem minden csaj a bunkó drogállatokra bukik... (:

16/L

2011. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Legyél pörgősebb,nekem nagyon kötöttnek tűnsz így leírás alapján, nameg én ki nem állom a romantikát, talán ez is okozza ezt a kötöttség dolgot. Szóval fiatal vagy, szórakozz és élj, ne keress görcsösen párt, meglátod, ha nem keresed jönni fog. 22/L
2011. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
hogy a viharba ne lenne szükségem :)
2011. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Persze szükségük van. Elméletben...
2011. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Utolsó xD


Amúgy márpedig az olyan pasiknak, mint te, nem szokott gondja lenni... Nekem meg a "szeretek bulizni" nem jön be, a többi remek.

21/L

2011. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi van lányok?

tökéletes nem?

humoros jóképü, jó zenét halgatt,( nem olvastam a többit, de bisztos több jó dolog volt) mi más kell nektek?


èn vagyok 20 éves srác, sajnos, meg hagyom magamnak hogy én is jól tudok kinézni, de semmi ehez a pasihoz képest. Zenét halgatok, ha jó azt nem tudom. Erős sohase voltam, de azért egy csajnál erősebb vagyok.

A helyesírásom nem tökéletes, de nem jártam magyar iskolában.


De szerintem ne foglalkozatok a kérdezővel, hanem inkább ha gondoljátok írjatok nekem :D

2011. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy kérdező?:)

20/L

2011. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Èn budapesti, de külföldön nöttem fel, malmö-svédország!

Sok helyen fordultam meg, és beszélek összesen 3 nyelvet, plusz tudok pár szót még 2 nyelven, ez már nagyon érdekes!!


Nem tudom, most hogy jobban bele gondoltam ( én vagyok az elötti emberke, aki írt itt pár mondatott) a kérdezö semmi hozzám képest!!!!


Na mi van lányok?

Nem jó?

2011. márc. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!