Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a szexet akarja, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szexet akarja, azt mondtam megadom de elötte meg kell hogy ismerjen. Mit tegyek hogy belémszeressen?

Figyelt kérdés
A srác csak a szexet akarja,azzal csábitom el "randira" hogy azt mondtam neki hogy lefeküdhet velem de elötte megkell ismerjen jobban.(tudom őrülten hangzik)már 2-3x találkoztunk...azt mondta oké,benne van. Az a tervem hogy önmagamat adom elmondok neki dolgokat magamrol,megprobálok mindent megtenni azért hogy egyre jobban tetszek majd neki,és szerintetek ez sikerülhet?mit tegyek hogy belém szeressen? vagy legalább hogy ne csak ugy nézzen rám mindha én is csak egy ujabb lány lennék akinél van eszélye egy ujabb kufircolásra...Én addig nem feküdnék le vele amig nem tudom hogy hatásra voltam rá s nem csak a szexre hajt...mit tegyek hogy ezt elérjem?előre is köszönöm
2009. máj. 13. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lehetsz benne biztos, hogy nem fog egy-két "kufircolás" után szakítani veled.

Csak legyél saját magad.

2009. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem egy ilyen fiúnál igencsak kevés az esélye, hogy beléd szeret, hiszen már elmondta, hogy csak szexet akar.


Akkor elmesélek neked valamit. Mikor 19 éves voltam, megismertem egy igazán helyes fiút. Persze bele is zúgtam és elég sokat találkoztunk minden hétvégén. Rengeteget beszélgettünk, mire ő előadta nekem, hogy ő olyan típusú srác, hogy először minden lánnyal szerekezik egyet és ha jó a szex, akkor belemegy a kapcsolatba, de másképpen nem. Persze én tartottam magam, hogy márpedig nem, de ugyanúgy találkoztunk, azt gondoltam, majd a személyes bájomat megszereti, és belémesik. Aztán egyre jobban oda lettem iránta. Mikor már vagy fél éve ment ez a huzavona, sokat sírtam miatta, egyik szombati buli után megtörtént. Reggelig nála voltam, reggel hazakísért. Aztán amikor vártam volna, hogy akkor azt mondja, hogy ekkor meg akkor találkozunk, akkor képes volt azt mondani, hogy ő most tanulni akar, mert vizsgái lesznek, és nem fog beleférni az idejébe egy kapcsolat. Aztán búcsút intett és hazament.


Szóval ennyit mondanék neked ezzel kapcsolatban. Persze a döntés a te kezedben van. Őszintén én nem bántam meg, hogy ez történt velem, mert mindenki hibázik életében. De jó lecke volt és többet biztos nem megyek iylen be bele!


Remélem tudtam segíteni és ha belemész nem csalódsz nagyot.

2009. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Férfiként én azt tanácsolnám, hogy mondd Te is azt, hogy csak szexet akarsz! Többet érhetsz el, mint ha tepersz érte...

Birizgálná az egóját minden férfinak, ha nem akarnának tőle többet.

Amúgy meg nekem minden kapcsolatom úgy kezdődött eddig, hogy minimális ismeretség után lefeküdtünk egymással, aztán kiderült, hogy folytattuk-e.

Szóval azt akarom ezzel mondani, hogy ha jó a szex, akkor folytatást is akarnak a felek és az egyre gyakoribb szexet és találkozásokat nevezik utána kapcsolatnak! :)

Mellesleg csak szerintem az a normális, hogy nem tudok szerelmes lenni valakibe plátóian? Kell hozzá a szex is hogy szerelembe essek! Kevés hozzá a több órán át tartó mély beszélgetős randizás.

Szerintem nyugodtan feküdj le vele, ha Te is kívánod őt, aztán hagyd főni a levében és nyugodtan várd ki, amíg jelentkezik.

Ha jó volt neki, akkor úgyis fog, ha meg nem, akkor így jártál!

2009. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én lefeküdnék vele csak én nekem ez lenne az első neki meg több ezredik,s nem tudom,még ha jól is sülne el akkor lehet hogy engem is faképnél hagyna mint a többi lányt akivel eddig volt.szivesen lefeküdnék vele tényleg csak nem szeretném hogy kihasználjon...épp ezért szeretném ha legalább egy kicsit is belémszeretne szex elött hogy utána ne hadjon ott mint valami egyszer hasznalatos borotvat
2009. máj. 13. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked ez lenne az első, semmiképp se feküdj le vele!! Olyannak add oda magad aki meg is érdemli, és szerintem ő egyáltalán nem.
2009. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszolót nem pontoztam le csak azért egy szűz lánynak szerintem nem ilyen választ kellett volna adni.


Hidd el, hogy a fiú csak szexet akar. Nem tudom ezt még jobban hangsúlyozni, a döntés végülis a te kezedben van.

2009. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy belédszeressen szinte lehetetlen elérni 'erőszakkal'. A szerelem olyan dolog ami hirtelen belédcsap, és szerelmes vagy. Szerethetsz valakit, de a szerelem teljesen más.

Szerintem!

2009. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!