Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerjen meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reptail kérdése:

Hogyan ismerjen meg?

Figyelt kérdés

Van egy 6.- os lány aki tetszik nekem de egyáltalán nem ismer...:( mivel szólítsam meg hogy beszeljen velem? Ha már beszélgetünk akkor tudok vele heszelni azzal nincs bajom csak a megismertetésemmel...:((

Az olyanok hogy ragaszak J.B.-rös képet magamra meg a perverz állatok inkább ne írjanak.


2011. aug. 17. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
6.os? kérdezd meg, hogy szereti e a tini nindzsa teknőcöket.
2011. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
facebookon vedd fel, ott beszélj vele még az elején. írj rá ilyen témákkal, hogy : 'megtudnád mondani mi volt a házifeladat mittudomén matekból..?' és akkor ezen a fonalon elindulva tudsz kezdeményezni más témákat is.
2011. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs fészje sajnos de nem osztálytárs én 8 adikos vagyok
2011. aug. 17. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
8.-os vagy és nem bírsz megszólítani egy nálad 2 évvel (javíts ki ha tévedek) fiatalabb csajt??? Keress már valami kifogást vagy hasonlót (menny neki vagy valami)!! Ha bejössz neki úgy is kap majd az alkalmon.. Bazzeg mi van itt?? 14 évesen minimum 2 barátnőm volt már :D (Mindkettő idősebb):D Ti (te) meg meg se mered szólítani..nem hiszem el:D Sok Szerencsét :D
2011. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jaaj gyerek szerelem bolondság..nem fognak egyből lefeküdni..



mosolyogj á gyakran engedd előre az ajtónál, stb. hogyha szerepel tehát verset mond táncol a suliban akkor mondd neki hogy ügyes volt, stb.

ha épp melletted áll mindig az aktuális témáról beszéljetek tehát hogy vagy hova mész, kedveled az úőj tanárt, nem nehéz stb....

KORREPETÁLJALAK? ;D

2011. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megmerem szólítani csak nemtom hogy:D

Korepetalni nemkell olyan balfas. nemvagyok:D

2011. aug. 17. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:

"Megmerem szólítani csak nemtom hogy"

"mivel szólítsam meg hogy beszeljen velem?"


1. Döntsd már el hogy most melyik :D

2. MAGYARUL(!!!!) szólítsd meg..

3. Beszélgessetek a suliról h mik voltak, milyenek a tanárok stb..

4. Találd már fel magad!! Gondolkozz picit és hátha megvillan valami a hatalmas sötétségben odabent!!

2011. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Felvillant egy jo otlet de mindenki aztmondta h az elozo szazadban csajoztak igy:((

Arra gondoltam h kérek tőle egy vonalzót egy orara es amikor visszaviszem neki es megegyszer megkoszonom kellene egy jo bók amiből rájön h tetszik nekem.

Erre kéne otlet.

2011. aug. 17. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk visszaadod a vonalzót ezután kajánul rámosolyogsz és megkérdezed: "legközelebb elkérhetem a körződet is" vagy valami ilyesmi...
2011. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Xd...aztán csórónak néz majd:D de nembaj jobbat ugyse tudok
2011. aug. 18. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!