Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatnék most, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék most, vagy milyen békítő sms-t küldhetnék ebben a helyzetben? (A teljes történetet elküldhetem privátban, ha ez segít valamit)

Figyelt kérdés
(Azért sms-t, mert annyira megsértődött hogy letiltott facebookról, mobilt rámcsapja és nem tudom elérni máshogy, de mondom a történetből kiderül minden.
2011. nov. 30. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet a privi, hátha tudok segíteni.
2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várom a privit!
2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Küldtem!:)
2011. nov. 30. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
jöhet ide is, hátha tudok valami okosat mondani.
2011. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is johet, kivancsiva tettel.
2011. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk azzal kellett volna kezdeni, hogy nagyon tetszik neked. Nem hiszem, hogy azért tiltott volna, mert tetszel neki, abban semmi logika nem lenne. Bár soha nem értettem a női logikát. Az SMS-ben azt írd le, amit érzel iránta. Fogalmazd meg szépen, félreérthetetlenül. Ha többet érzett volna irántad, akkor nem hinném, hogy besértődött volna emiatt, inkább örülne neki. Elég érdekes viselkedés. Meg sem magyarázta, hogy miért, csak úgy tiltott mindenhonnan. Ha nem reagál az üzenetedre, akkor inkább hagyd. Ha reagál, az már jó jel, mert akkor hajlandó lenne beszélni a dologról.

Tudom nem sokat segítettem, de én hanyagolnám, ha mindenáron azt akarja, hogy ne tudjam, elérni.

Sok sikert a küldetéshez.

2011. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha nem húzod meg,a halálod után 1 sunával több lesz az orrodra húzva ;)
2014. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%

Viszont ha tényleg minden magyarázat nélkül dobott téged akkor ne merészelj ilyen nővel foglalkozni,ezt vedd egy életre szóló tanácsnak,aki még arra sem méltat,hogy magyarázatot adjon az egy gerinctelen.

Menj el bulizni és ha nem is sikerül elsőre becsajozni (persze nem egy éjszakásat)menj el egy másikra is!

Sok sikert és riban.októl mentes életet kívánok! :)

2014. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!