Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hozzam tudtára egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam tudtára egy lánynak hogy első látásra beleszerettem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg hozzá közelebb kerülni, jól ellenni vene...Ha már többet érez a lány is mint barátság , és ezt vagy mondja, vagy tudatja veled, akkor mond meg neki hogy te már akkor beleszerettél, mikor megláttad,de szerintem csak ekkor mond el, mert a csajokat nem jó iylesmive "letámadni"


16/F

Menyus

2009. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a szájaddal, vagy írd meg neki a kezeiddel! De ezt addig tedd meg, amíg lehet!
2009. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is az a lényeg, h minél előbb!
2009. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menyuskám drága, figyelembe véve, hogy névrokon vagyunk, nem akarnálak leszólni, de....

ha egy lánynál "bebarátkozol2, akkor lehetsz tényleg a barátja, és akkor hallgathatod, hogy melyik pasiba szerelmes és mit kéne csinálni", tőled kér tanácsot..... egészen magyarul: törik a szíved mint állat!esd be a férfiasságod, udvarolj, mondj neki szépet, de mindenképpen ne gatyázz, mert lehet, hogy nálad rondább pasi viszi el csak éppen van neki önbizalma!

Miért nem fogják mert fel a pasik végre, hogy nem a méret a lényeg, nem a kinézet (macsóság???) hanem az ÖNBIZALOM és a HumoR számít, az az ami nagyon sokat számít.

na, ne gatyázz, gyerünk! Csak úgy úriemberesen, a bunkóparaszt stílus már elavult!

Tetszik a nő? Lápj! V

2009. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
**** bocsi az érthetetlenségekért, hardver hibás a gépem, néha elugrál a kurzor, és érthetetlenné teszi a szöveget.... nem figyeltem.... értsétek meg amit írtam...
2009. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó te drága 17:44-es!

Én nem azt mondtam hogy "be kell nála barátkozni", csak azt hogy sztem meg kell várni míg jobban kijön az ember 1 lánnyal, közben bókol neki, célozgat arra hogy bejön neki a másik fél, és mikor már úgy érzi hogy sínen van, akkor elmondja neki hogy ez a helyzet.

Most képzeld már el.. milyen kiábrándító lenne ha pl megismerkedik a csajjal az illető, és már aznap elmondja hogy első látásra beleszeretett?!


Menyus

u.i.:Nah én itt nom fogok cigánykodni!!!

2009. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megfogod a vállát, mélyen belenézel a szemébe és azt mondod: "De kinyalnám a sunád!"
2009. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!