Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy szerelem első látásra? Lehetséges, hogy 1 hét alatt beleszerettem?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés,.. de kíváncsi vagyok,1 hete pénteken ismertem meg egy srácot, nagynéném pasijának az unokatesója,(így mindent visszahallok) eljöttek hozzánk és elmentem velük bulizni.. egész diszkló ideje alatt dumáltunk egy asztalnál:)

Megbeszéltük h átjön másnap este.. és reggel 7ig beszélgettünk + filmeztünk, csak hétvégén tudunk találkozni mert nem egy városba lakunk, és ő kollégiumos.:( Ezen a héten is átjött pénteken és szombaton is.Bemutattam anyuéknak. Volt egy barátnője,.. szakítófélbe voltak, a lány nem értette meg h vége, miattam elment hozzá, (8órás út)és végleg szakított..(furcsa, mert ezt a pasik mindig halogatják, ő meg egyből lépett) a nagybátyámnak azt mondta rólunk h jól megvagyunk, szeretjük egymást. Nekem csak azt mondta h fontos vagyok neki. Nem volt köztük semmi... még senkim se volt, azt mondta tud várni, úgy érzem néha hogy én nem tudok! Alig várom h lássam. Én most szerelmes vagyok? (Nem akarom mondani neki(még senkinek se mondtam, és nem is biztos, hogy ezt érzem.) Olyan mintha legalább 1éve ismerném:)Kicsit ovisan fogalmaztam, bocsi.Köszönöm előre is a válaszokat!

17/L - 19/F


2009. nov. 29. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges én a barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt és 1 hét után jöttünk össze : )
2009. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajj ne... ez a rózsaszín ködös rész! Lehet hogy csak egy fellángolás. Lényeg a lényeg, próbálj meg lenyugodni, és ne előre tervezni, és elmerülni a szerelem bűvöletében, mert nagyot koppanhatsz!
2009. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi első:):):)
2009. nov. 29. 14:39
 4/7 A kérdező kommentje:
2. lehet igazad van:) de ha így állok hozzá? mindegy ha koppanok, a mának akarok élni:):):) de köszönöm észben tartom:)
2009. nov. 29. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaja.

Rózsaszin köd.

Élvezd ki, majd elmúlik, és tisztán látsz.

Amúgy 10 hónapja vagyok együtt a párommal, mi is 1 hét után jöttünk össze.

2009. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne már. Sőt. ha ennyi idő alatt nincs semmi az lenne a gond. akkor már nehézkes lenne.
2009. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)):)::)
2009. nov. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!