Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi alapján döntitek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntitek el, hogy egy lány jól csókol vagy sem?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy milyen tényezpk befolyásolják? vagy valami annyira rendelleneset művel a nyelvével?
2009. máj. 14. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki! ha jólesik, akkor jól csókol! ha leharapja a herédet, akkor gáz van!
2009. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A csókolózásnak nincsenek szabályai. Nincsen jó vagy rossz technika. Minden ember más, ezért mindenki máshogyan szereti.
2009. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha feláll a f**zom tőle akkor jó, ha nem áll fel, akkor nem jó
2009. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem ha azzal a személlyel csókolózól akibe szerelmes vagy akkor jónak találod...ha csak úgy csókólozól valakivel akkor már nem olyan jó..
2009. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg amikor már baromira magányos vagy, akkor mindegy ki az, csak csókoljon meg! aztán jöhet a csalódás!

Soha ne tudd meg ezt azt érzést! nagyon szar!

2009. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"...Nincsen jó vagy rossz technika..."

igaz, h mindenki másképp szereti, de amikor vki annyira borzalmasan csókol, h mindenki azt mondja, akkor csak van rossz technika... sztem például nagyon is van :) mindenki másképp csókol, vki jól, vki szarul..


"szerintem ha azzal a személlyel csókolózól akibe szerelmes vagy akkor jónak találod...ha csak úgy csókólozól valakivel akkor már nem olyan jó.."

nah ez meg egy másik baromság :) életem legjobb csókját olyantól kaptam, akit nem is szerettem... mondjuk még szerelemből sosem csókolóztam, de nem hinném, h a legszarabb csókot is tökéletessé tudja varázsolni az, h szerelmes vagy..

2009. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!