Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csodálkozik minden csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik minden csaj azon, hogy a fiúk többsége önbizalomhiányban szenved?

Figyelt kérdés
Nálam is ez a helyzet,párhónapja szakítottam a barátnőmmel akit nagyon szerettem,egy ideig nagyon jól megvoltunk.De aztán megváltozott,bevallotta h neki más is tetszik,mellette maradtam bár nem volt olyan jó mint előtte.Később már bele is szeretett végeredményben ezen szét is ment a kapcsolatunk.mindig mondta h milyen jól néz ki,h ő a zsánere,ha meglátta valahol elkezdett remegni én ezt tűrtem egy hónapig mert bíztam abban,hogy jobb lesz minden.Végül szakítottunk és nekem ezek miatt a mai napig nincs önbizalmam oda menni egy lányhoz.
2011. dec. 4. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Neked legalább volt már barátnőd. Nekem még egy kósza numera se jut, én sokkal nyomorultabb vagyok:P
2011. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kerülendő? A szakítás vagy az őszinteség?
2011. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Az önbizalom nem a csalódásoktól kell függjön, hanem a te lelki egyensúlyodtól.Vagyis a te kiegyensúlyozottságod, nem kölső tényezöktől kell függjön, hanem attól, hogyan dolgozod fel magadban a próblémákat...éretten,minden próblémából levonva a tanulnivalót vagy éretlenül, minden próblémát az élet csapásának tekinted, miközben magadat sajnálod és emészted. A csajoknak érett pasi kell...mivel nem gyereket akarnak maguk mellett akit babusgassanak, hanem egy férfit.
2011. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a nők még inkább önbizalomhiányosak.
2011. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!