Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet jóképü 38-40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet jóképü 38-40 éves singli pasikkal talizni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Így, a kérdésed alapján "jóképü", "singli", "pasi" nem létezik.

Amúgy meg: társkeresők.

De a fehér herceg, szőke lovon - nem fog jönni...

2009. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
36 éves nem felel meg? :) Én a neten próbálkozom meglelni a szívem királykisasszonyát, sajnos kevés sikerrel...
2009. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

38

Egyébként a neten én is probálkoztam régen de már belefáradtam.

Nem a szőke herceget várom.Bocs.

Igazából a kérdésem arra irányult h hol lehet megismerkedni hasonlo koru -nem házas!- férfiakkal

Disco és társai kilőve.Munkahely kilőve mert saját vállalkozásom van.

Szóval hol?

2009. máj. 15. 00:32
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Itt.

Talán, ha nem pontoznád le előre...

2009. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez most tetszett !
2009. máj. 15. 01:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 40 éves (L) vagyok, és a társkeresős oldalakba már én is belefáradtam. Az egyedülálló 40-es pasik nagyon igénytelenek, lelakottak, úgy néznek ki, mint egy 60 éves, vagy éppen úgy szét vannak folyva, hogy a légy kétszer tankol mire körberepüli (akinek nem inge, ne vegye magára). Amelyik meg igényes magára, az huszonéves nőt akar magának!

Vagy éppenséggel olyan bemutatkozást írnak magukról, amiből világosan látszik, hogy házicselédet akar magának.

Na mindegy, nem sorolom, szerintem te is belefutottál ezekbe a netes társkeresőkön.

Én sem a szőke herceget várom a fehér lovon, de a ló az mindig megérkezik! :)

Már úgy vagyok vele, nem erőlködöm, ami meg van írva a nagykönyvben, az úgyis meg fog történni :) de azért járj nyitott szemmel!

2009. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát ezt szomoruan olvasom de tényleg ez a helyzet.

Férfiak ! Valami ellenpélda?

2009. máj. 15. 12:12
 8/11 anonim ***** válasza:
40 éves korára azért már általában túlvannak a pasik 1-2 házasságon. Ritka hogy kétszer, vagy még többször is elköveti ugyanazt a hibát.:)
2009. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De itt nem volt arról szó, hogy házasság céljából! Azért egy 40-es pasinak is szüksége lehet társra, meg egyéb örömökre.....
2009. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És akkor inkább örökre egyedül marad?
2009. máj. 15. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!