Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy csajjal már többedjére és másnap irtam neki egy smst, hogy jó volt vele mert felvifitott pedig rossz kedvem volt stb stb amire ő olyasmit irt hogy

"hát ezért vannak a barátok" stb stb


Most ezt csak úgy mondhatta, vagy ezzel hangsúlyozni akarhatta hogy csak barátként tekint rám ?

(régebben bejöttem neki aztán kb 1 évig nem is bezséltünk mostanában meg tlaálkoztunk párszor és amikor velem van úgy veszem észre hogy nem közömbös, illetve mozi meghivásra boldogan igent mondott)

Köszönöm üdv


2011. dec. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon ó barátként tekint rád :) szerintem több is lesz köztetek :DD
2011. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szó=word szavak=words :D szóval amit leírtál az egy nagyhalom szó :D magdinéni 11/
2011. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a.Igen,hangsúlyozni akarta,hogy csak barát vagy neki.

b.Nem,ezzel azt várja tőled,hogy vedd észre magad,lépj valamit,mert most csak barátkoztok,ami neki nem jó,mert többet szeretne.

Legyél férfi mellette,eszébe se jusson,hogy egy szimpla barátnak is jó lennél..Legközelebb találkoztunk,jegyezd meg,hogy: ma is csini vagy,mint mindig.Ilyen apró bókokkal hintsd el,hogy akarnál többet,aztán..majd alakul..

2011. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*találkoztok :D
2011. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mind2-entudjuk válasza:
Nincs esélyed nála......csak Barátok lehettek
2011. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy marhára örül hogy kifizeted a moziját és egy kis ideig ez még így lesz és ha már eléggé leszívta a bankkártyád otthagy
2011. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az szép XD

Hát bármi előfordulhat de nem hinném hogy a pénzemre megy. Nem olyannak ismertem.

Szoktam bókolni neki. múltkor is megdicsértem milyen jó illatú a parfümje. stb.


De még mindig nem jöttem rá hogy ez csak úgy irta e vagy sem.

2011. dec. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!