Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelekből veszed észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből veszed észre, hogy tetszel egy pasinak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ilyet még nem tapasztaltam. 18/F
2011. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

rád néz és le fel jártatja rajtad a szemét mintha meg akarna enni


oda megy és megszólít


rád mosolyog


rád kacsint (kicsit kiment a divatból)


bejelöl facebookon


rácsap a seggedre


zavartan viselkedik meg játsza magát (páwáskodik) előtted

2011. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DiMalto ***** válasza:
Nincsenek jelek ha kicsit tökös akkor jelzi szavakkal,de ha "puhap.cs" akkor neked kell lépned....rákérdezel és kész,a jelek figyelése elég elavult módszer....
2011. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, főleg a kor számít. Teljesen másképp mutatja ki egy tizenéves, mint egy huszonéves, stb...

Míg gimiben kevésbé merik felvállani, addig azért huszonévesen már egyértelmű jeleket küldenek.

2011. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi nem ad jeleket, egy igazi férfi nem radar, mint a maiak 99%-a. Nemcsoda, hogy normális párkapcsolatok már nincsenek a fiatalok körében (kivétel erősíti a szabályt).
2011. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ő 18, én 17

facebook-on beszélgetünk

általában én írok rá, de akkor is rengeteget ír.

folyton köszön(ahányszor összefutunk) és sokszor mosolyog.

2011. dec. 8. 19:50
 7/10 M@x ***** válasza:

Utolsó:

Ezt elmondanád azoknak akik nem válaszoltak a kérdésemre?

Vagy nem ilyen fiatalokra gondoltál?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24466..

2011. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
próbáltam utalni arra, hogy tetszik, nem tudom, hogy észrevette-e.
2011. dec. 8. 19:52
 9/10 M@x ***** válasza:
Szerintem észrevette, de a legjobb dolog ha lépsz ahogy tudsz különben másé lesz pasi, úgyhogy hajrá kislány sok sikert!!! ;)
2011. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed észre, akkor nem tetszel neki igazán.

Azt hogy csak meg akar dugni, azt sehonnan, mert mindegyik ilyen jeleket küld, ezért nem feltűnő, csak az a különbség ha valaki odamegy hozzád.


A feltűnő-szerelmes jelek, félre érthetetlenek.


Izzadt arc, tenyér. Remegő-doboló láb. Szem hirtelen felhúzása-szemöldökön jól megfigyelhető, mert kerek ívesen felmegy. Hang, illat. Apró gesztusok összhangja.


Árulkodó lehet, de a szerelem leginkább talán szagról érezhető, de vigyázni kell, mert a hormon és egyéb parfümök megtévesztőek lehetnek, ezért utánozzák a jellemző édes illatot kivétel nélkül.

2011. dec. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!