Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne kezdeményeznem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
18/F vagyok és van egy csaj a suliban aki nagyon bejön és elméletileg én is neki. Van pasija a csajnak de állítólag már nem valami jó a kapcsolatuk. A suliban sokszor összenézünk, de nem mertem még leszólítani... Holnap viszont egy buszon megyünk haza és gondoltam foglalok neki helyet és mondom hogy üljön le mellém. Van miről beszélnem vele mert kigondoltam már mikről akarok beszélni vele, de mégsem kezdhetem úgy az egészet, hogy "Üjj le mellém, és képzeld ez meg ez történt velem..." Mert nem ismerem... Csak 1-2 közös ismerősünk van és segítséget kérnék hogy hogyan indítsam a beszélgetést?
2011. dec. 8. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Te is ezen a buszon utazol?
2011. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MKs ***** válasza:
eloszor is honnan tudod h ott lesz a buszon??
2011. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj nyugodtan szólítsd le de nyugisan és te tereld a témát mindig egy kicsit de először mutatkozz be neki és mindig figyelj rá ha sír te vígasztald meg és meg kapod hidd el tapasztalat
2011. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem 100% hogy egy buszon megyünk de ugyanakkor végzünk a suliba és egy irányba megyünk... És ahogy figyeltem nem szokott bent maradni suli után, hanem haza szokott menni így esélyes hogy egy busszal megyünk. De ha mégsem, akkor is biztos lesz olyan alkalom hogy összefutunk a buszon és nem veszik körbe a barátnői és nyugodtan tudunk beszélgetni. A bemutatkozós kezdeményezés nem jó mert jelöltem facebookon 1 szer beszéltünk is de nagyon keveset... De én inkább személyesen szeretnék ismerkedni vele mint neten... azért az csak jobb sokkal! Ha el tudom kezdeni valahogy :D Arra gondoltam h kérdezem kezdésnek hogy mi volt ma a suliban, vagy valami ilyesmi de ez nem annyira jó :S valami jobb ötlet kéne :)
2011. dec. 8. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:

De amugy ezt sosem értettem. Minek előre tervezni?:D

Odamész hozzá szünetben, szia xy, hány órád van ma?

Oké akkor várj meg..vagy oké akkor megvárlak stb.

az a lényeg h hogy mondod, bejössz neki akk nemfogod elbaszni

2011. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van pasija de te rárepülnél...hm, szerintem fogd vissza kicsit magad! Gusztustalan dolog szétcseszni egy kapcsolatot.
2011. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam azt is hogy már nem nagyon vannak jóba, csak idők kérdése és vége... A pasi meg amúgy is csalja :S
2011. dec. 8. 20:42
 8/8 Nagy Nikcsi válasza:
Dobd fel a suli témát...mondjuk így....szia hogy vagy.. te xy vagy ugy.. szép neved van.. hogy megy a suli..melyik óra a kedvenced nekem is...hú kemény nap volt ezen az órán ... és beszéltesd ennnyi
2011. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!