Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményeznem kéne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményeznem kéne, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a sulimban, aki már régóta bejön, de volt egy pasija, akivel azonban szakítottak.

Itt a baj, hogy kb. 1 hete. Szerette eléggé, ha jól tudom.


Nem vagyok biztos abban, hogy itt van az ideje a dolognak.


Viszont szeptemberre nem akarom eltolni a dolgot, nyáron meg azért nem jó, mert nem találkoznánk "természetes úton", én meg neten nem ismerkedek egy olyan csajjal, akit suliban minden nap látok... :D

Ismerem is nagyjából, mindig aranyosan köszön. :) Azonban ez olyan ismertség, hogy komolyan nem beszélgettünk még, ergo hülyeség lenne odamenni hozzá szünetben.

Viszont valamelyik nap elment mögöttem a folyosón, és megérintette a vállam, és úgy köszönt, mert nem láttam volna : $ :DD

Ezt jó dolognak éreztem akkor. :D


De hűű vazze. Olyan nőőő :DD Jó lenne vele összejönni.


Na szerintetek? Lenne most értelme?

(Pedig ma még alkalmam is lett volna dumálgatni vele. :()



Egy tizenhét esztendős hímnemű. :D


2011. jún. 8. 18:29
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
54%
szerintem hívd el dumálni valahová.mekibe vagy mitudomén.aztán majd kiderül,ne akarj ajtóstól rontani a bugyijába még!
2011. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ojajj..:D hát akkor holnap menny oda hozzá és beszélgess vele suli végéig van még pár nap..:D aztán ha nagyon akarod nyáron ugyis tudnátok talizni.. :D 17/L :D ui. lehet most annak örülne ha tudna valakivel beszélgetni.. :)
2011. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fú haver ugyanez a helyzet velem is :D Én próbálok többet beszélgetni vele , holnap megyünk az osztályal moziba és biztos melléülök .Talán akkor tudok valamit intézni magamnak :D
2011. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vielen Dank für die Informationen! :D


Amúgy csak az a gebasz, hogy a barátnőit nem ismerem, és mindig együtt vannak kint. :/

Na azok a barátnők... :D Ők is világiak mondjuk, de ez a lány ez. Tyűűha. :D Gyerekek, NB1-es. :D

2011. jún. 8. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:
18.39-es kolléga, csak ügyesen a sötétben... ;)) :DD
2011. jún. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!