Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az iskolában tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iskolában tetszik egy lány de, hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy lány az iskolában, de nem egy osztályba járunk. A lány általában (szinte mindíg... )a barátnőivel lóg, így kicsit nehezebb lenne odamenni, leszólítani őt, hogy "szia, beszélhetnék veled négyszemközt?" stb. Alapból szoktunk néha beszélni ilyen fél - 1 percet. (azt is közös tanórákon, mivel azon kívül nem nagyon tudok vele..)


Ezen kívül pár hét és itt a nyári szünet. Én Székesfehérváron, ő Úrhidán lakik (nincsen messze a kettő egymástól). Ha összejönne a dolog vele, akkor hogy tudnám tartani a kapcsolatot vele? :s Állandóan MSN -en beszélni nem túl elegáns és szerintem unalmas is, sokkal jobb személyesen ápolni egy kapcsolatot.


Szóval a kérdésem, hogy hogy álljak neki? :) Odamenjek hozzá egy olyan pillanatban amikor egyedül van esetleg, és mondjam hogy iskola után, hogy szeretnék vele beszélni egy kicsit kettesben? (ez nem túl bunkó csak így rárontani?), a másik pedig hogy hogyan tudnám vele tartani ezek után a kapcsolatot, ha összejönne.

Tapasztaltabb fiúk, de főleg lányok írásait várom. Előre is köszi.


2009. máj. 15. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jol látod a dolgot és majd kérdezd meg tőle h mit csinál a nyáron
2009. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Odamehetsz akkor is ha barátnőivel van, elhívod hogy szeretnél vele beszélni kicsit, ha nem bunkó fajta nem lesz gond. Elmondod hogy szeretnéd jobban megismerni blabla. Ne állítsd rögtön választás elé, az (nálam) sosem volt nyerő mert hirtelen mindig elküldtem a srácot, majd megbántam mikor már késő volt.

Ha nem laktok messze egymástól akkor nem gond, busz vagy vonat minden nap megy :)

2009. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
vedd fel msn en , ha személyesen beszari vagy aztán kérdezd meg ,hogy van e kedve elmenni valahova a hülye fejeddel
2009. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az biztos, hogy ne úgy kezdj.Volt egy lány aki tetszett és szóltam neki már is, de ő neki én nem tetszettem.És teljes leégés volt, mert én azt olvastam le az arcáról.Nem volt rossz szándékú a lány.Beszélj velem előbb lehetőleg kettesbe, ahogy írtad.És majd megtudod szeret-e.Meg úgye ne akard, hogy rosszat érezzen mert összetöri a szívedet, tehát...

12/F

Lehet még fiatal.

Aztán vigyázz kivel találkozol én is Székesfehérváron lakom aztán a kapcsolatom 2 hét volt egy csonttörés miatt szakítottam vele.Azt hittem nem tudok majd foglalkozni vele.Pedig eltelt 6 hét és már makk egészséges vagyok.

2009. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én lány létemre nem gondolom hogy az bunkó lenne ha megkéred hogy isi után beszélhetnél-e vele de az is fontos hogy kedveljen de elösször ne ronts rá olyan kérdésekkel hogy járnál-e velem meg ilyesmik mert ez nem jo csak kezd az alapoknál barátság és utána a többi

de az msn-en sem rossz de a barátkozásnál szerintem tökéletes tudd lenni ha nem is ebben az évben akkor a következőben ha jol kezdesz összejöhetsz vele

2009. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyedül van akkor menj oda és kezdj el vele beszélni aztán mond meg hogy folytathatnátok a dumcsit suli után ha van kedve.Ha azt mondja hogy jó akkor nyert ügyed van.Én egyszer (elég félös tipus vagyok)de kellet nekem egy srác és suli után mentem utána mint ha ott lett volna dolgom ahol ő lakik amíg mentem utána egyszer csak megfordult meg állt és megvárt utána jól elbeszélgettünk és felvettem MSN-re és ott elhívott egy sétára meg ittunk egy üdítőt utána már minden ment magától
2009. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, megpróbálom =)
2009. máj. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!